Návrhy Aktualizovaná Tržnica

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem juraj888, 25/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslím si že aktuálna ponuka tržnice je zastaraná a je treba ju "obnoviť"

Anketa uzavřena 24/8/22.
  1. ÁNO

    96.0%
  2. NIE

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Tretiu možnosť v ankete som vytvoril nechtiac a neviem ju zmazať :D

    4.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    Mýslím že mi mnoho z Vás dá za pravdu keď poviem že zlato ako platiaca herná mena skoro stratilo svoju hodnotu ( význam v tejto hre ). Kopí sa nám na loďkách v pokladniciach klanov a už hráča ani nezamrzí keď ho niekto okradne o stovky miliónov pretože vybavenia za zlato máme na účtoch v 7 a viac cifrách a dutá munícia už sa prakticky nevyužíva. Osobne si myslím že by hodne pomohlo aktualizovať tržnicu. Nie len že by to vrátilo zlatu nejakú hodnotu ale trošku by to hru spestrilo. Koniec koncov úpravy boli naposledy asi 8 rokov dozadu ak nie viac a od tej doby sa na mori toho hodne zmenilo. O predmety v ponuke tržnice hráči nemajú záujem množstvo z nich už väčšie lode v súčasnej dobe vôbec nevyužije. Nejdem tu vymýšľať ako by mala vyzerať čo by mala obsahovať a podobné hlúposti pretože povedzme si úprimne tvorcovia majú svoj vlastný rozum... Ale veľmi by ma ako hráča potešilo mať znovu možnosť vydražiť si nejaký starý dizajn :) dnes možno nové delo alebo nejaký boost.

    Tržnica mala svoje čaro pamätám sa keď som ako začiatočník čakal do poslednej sekundy a napätie sa dalo krájať. Dnes dražím 5 medailónov na Bhemoth ktoré vlastne ani nepotrebujem za pol miliardy... veď prečo nie. :D

    K príspevku vytváram anketu aby ste aj vy mali možnosť vyjadriť svoj súhlas/nesúhlas.

    A než sa anketa uzavrie môžme tu v diskusii trochu pofantazírovať o tom čo by sme uvítali v novej tržnici:rolleyes:
     
  2. Orionekcc

    Orionekcc Pisálek fóra

    Joo třeba hodit do dražby zkazonosy jiný typy munice atd myslím si že by to aj pomohlo menším lodkam :=) nebo třeba udělat vix typu dražeb jak je to na darkorbitu kde máš hodinovou a denní a týdenní? Teď nwm přesně že by byla denní třeba na svetoborce či na nějaké nové rozšíření :)
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Podobně znějící anketu jsem už kdysi posílala na podporu včetně možnosti rozdělení dražeb třeba do 3 kategorií podle levelu hráče. Možná jim to leží na stole a čeká na zavedení do hry. Pokud bude mít anketa dostatečný ohlas a zatím to vypadá že bude, tak ji samozřejmě pošlu na centrálu.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Návrh byl poslaný na centrálu
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.