aktualizace: Velká trhlina/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zde můžete diskutovat na dané téma
     
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Ked rozdelili ukoly na lvly tak nechapem prečo mapa je pre všetkych rovnaka oničom zase tie menšie lvl nemaju sancu ziskať niečo lebo tu mapu ani nedaju. Navrhujem to aby dali 3 mapy ako su ukoly podla lvl v tedy by to malo zmysel
     
  3. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    U nás slabé lodě dají max 10 vlnu a to na jedno dělo stačí. Normální lod to dá v pohodě pokud umí hrát. A navíc level lodě neznamená jak je silná lod.
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    a komu je načo 1 delo? vsak tie dela nie su ničim lepšie ako ine. A to s tym lvl som nemylsim lebo nema zmysel aby silne lode ostali napr lvl 20 alebo 25 ked možu robit lvl a hlavne možu robit trofeje napr :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobní názor je, že je to dělané za účelem zvýšení děl na 6. Stačí se podívat kolik lidí udělalo mapu má 8 děl, jsou hráči co si koupili děla za mince z balíčku, jelikož děla na 6 chtějí. Pro menší lodičku bych řekl, že význam nemají a ono je to i tak počítané, že to spousta lodí nemá dát.
    Pokud jde o levely ty do této diskuze rozhodně nepatří, ale nač dělat levely když stejně ve finále na nových levelech nemá aspoň za mě moc cenu jezdit. Jen, že ho hráč má.
     
  6. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Ta posledna vlna je riadne blba. ako to mam dat ked tie Riff Tormentor ma zalaskuju ked som neni ani na dostrel svojich del a tie druhe NPC ma daju dolu behom chvilky lebo sa nemožem branit a lod mi ide kade chce . Lvi hradby sa mi minuly a mapa sa mi sekla ked som robil poslednu vlnu a nič mi nešlo kupit ani municia ani prehodit mazlikov ani kupit lvi hradbi. ešte že sa daju kupit superplatne brnenia v čiernom trhu ale na tu poslednu vlnu to aj tak nestači ked NPC beru 100 000na ranu a viac a nemam Krv Inya aby som mohol zrušit to zalaskovanie
     
  7. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    no skoda ze to tak spravili myslia iba na ludi co maju vysoke lvl a dobru lodku :)
     
    Andrii87.cz tohle ocenil(a).
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    mapa je dělaná odstupňovaně tak aby různě silné lodě zvládly udělat různý počet vln. Děla sama o sobě nejsou z nejlepších ale použijí se na výrobu děl na 6 stupni. Je to novinka, na kterou si nejdřív musíme zvyknout a pokud se nelíbí tak ji nemusíte hrát. Záleží na tom jestli Vám za to odměny stojí nebo ne.
     
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Dark_COBRA_CZ1 normalna lod je podla teba aka? U mna to je taka že si sem tam kupi nejake delo alebo bokorove debny a to je všetko. Možeš vediet hrat ako chceš ked nemaš nakupene rebra 4 stupna a dalšie veci k tomu krv inya tak to nespraviš. Ale u teba je to asi tak trošku inač . U teba je normalna lod ktora kupuje všetky platobne baličky ktore BP da do platobky
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemá smysl tu řešit jak vypadá normální loď, protože se to tohoto tématu netýká. Mapa byla vytvořená tak aby mělo skoro všechny lodě (kromě úplných začátečníků) šanci udělat alespoň nějaké vlny. Je to stejné jako u běžných bonus map. Začátečník na 5 levelu taky neodjede raka, protože to neustřílí. Musí zesílit a pak projede raka za 3 dny a až je full (děla, opevnění, talenty atd) tak ho projede za pár hodin. Nebylo by ani fér aby ti, kteří dlouho vylepšovali svou loď ať už s penězi nebo bez nich a jsou teď fullky byly v žebříčku na stejných místech jako hráči na 5 levelu, kteří teprve se hrou začínají a nic ještě pořádně nemají vylepšeno.
     
    Cedasek tohle ocenil(a).
  11. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    To se dalo čekat, že zase budou nespokojení hráči, ale je to udělané naprosto správně. Máme v cechu hráče co třeba nemají totálně žádné opevko ani talenty prostě fakt hodně slabá loď a i tak je schopný udělat třeba 9 vln, protože začátek je vážně úplně triviální. Pro takového hráče se hodí i tyto nové děla které je schopný získávat, naopak pro silnější hráče jsou dobré na vylepšování - jak už jste tady psali. Za mě je to udělané geniálně a navíc je to další update, který nezvládnou boti (alespoň prozatím) a to je pro mě jasné + :)
     
  12. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    killzoner_CZ ja nie som osobne nespokojny . A ty hraš na akom servery ? na testovacom ? Lebo dela sa dostavaju až po prejdeni 10 vlny a ty pišeš že u vas hodne slabe lode spravia 9 vln a su im dobre aj tie nove dela ktore dostanu.;)
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    s těmi děly, pochopil jsem Leo správně , že budou nutné k upgrade ostatních děl na lvl 6 ??
     
  14. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    BlackOuts to byl pouze příklad, že i hráč co to hraje pár dní a nemá totálně ale vůbec nic ještě tak i tak udělá 9 vln, za týden nebo dva udělá třeba i tu desátou, ale jinak je v pohodě udělat prvních 19 vln pro hráče co mají aspoň opevko a talenty nějaké. :)
     
  15. Tom

    Tom Magnát fóra

    pindrusec asi ano , jestli to ještě centrála nějak nezmění.
     
  16. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    V pohode killzoner_CZ :). Je to vec nazoru. Ja osobne na velkej lodke tuto akciu robim ale na malej lodke som vyskušal a je to moc stratova akcia . Takže mala lodka stoji v pristave a robi sa udržba :)
     
  17. ****štěpánek****

    ****štěpánek**** Pisálek fóra

    do 19 dobrý,ale jak PROSÍM děláte nebo s čím další vlny? díky
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pindrusec ano, už jsem si pár děl vylepšovala. Jsou potřeba k výrobě děl na 6 st. Když chceš vylepšit třeba ohnivku na 6 tak potřebuješ 1x ohnivku na 5 a 1x trhlinové dělo a ještě něco a z toho uděláš 1x ohnivku na 6. Tohle vylepšení je už v koši na moři akorát děla musíš hledat podle EN názvů.
     
  19. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Hoj Leo, dík , nevšiml jsem si , ano chce to ještě yulonské mince
     
  20. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    treba vediet ktore lodky strielat ako prve tak aby neposilnili ostatne alebo nesposobovali negativny efekt zatial mi to nejde ale to sa naucim :D je to nieco nove a paci sa mi to... co sa mi ale nepaci je fakt ze dost kaslu prave na tie stare veci napriklad na takeho krakena na nasom servery uz dnes nikto nechodi je to pre hracov nezaujimava mapa v kazdom ohlade to iste behemoth...neviem som jediny kto si mysli ze by to chcelo rework ? stacilo by tak malo a je ta hra zivsia... atraktivnejsie odmeny pre hracov a su zase plne :)
     
    djmeema. tohle ocenil(a).