Akční předmět - Nezastavitelnost

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem =Ronny™97=, 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Zdravim, nevim zda-li už to tu bylo a ani nevim jestli je to nahlášene v chybách. Jde o to že předmět NEZASTAVITELNOST funguje jen na zmražení. Už dýl to trvá a když mě nejaký hráč oslepil láskou (munice) použil jsem předmět tak to nefungovalo, to stejné u kouřovky, nastřílený enemák mě hodí kouřa a nefunguje to tudíž mě pak uteče a nemůžu ho potopit. Doufám že se to opraví. Děkuji


    "Tento mocný a velmi vzácný předmět Vám umožňuje okamžitě se osvobodit od určitých negativních účinků, jako jsou kouřové bomby, zmrazení a zaslepenost láskou."
     
    ☼~TΣP~☼ tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj =Ronny™97=, předám k prověření.
     
    =Ronny™97= tohle ocenil(a).
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mně to zase funguje jenom na zaslepenost láskou a nefunguje mi to na kouřové bomby a zmrazení.
     
    =Ronny™97= a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  4. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    sice to mám, ale raději sem to nezkoušel, tak nějak sem předpokládal, že to nebude fungovat správně, ale co tu funguje správně, že. :)
     
    Mirekcz a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  5. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    No na kouřovku mi to nefungovalo...
     
    maaasthed, Mirekcz a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    pokud máte podobné zkušenosti, napište je sem, alespoň předáme výše ucelenou informaci o chybě, pravděpodobně se u každého projevuje jiným způsobem, bohužel sama se neopraví ani nezjistí.

    díky za odpovědi a přeji pěkný den
     
    =Ronny™97= tohle ocenil(a).
  7. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Mě zmizel bz booster ,eli mi nefungoval a podpora mi oznámila že mám smůlu že na náhradu nemám nárok ,tak to už si asi nekoupími ani 1 perlu.
     
    ☼~TΣP~☼ tohle ocenil(a).
  8. Mirekcz

    Mirekcz Zelenáč fóra

    Tady nefunguje už vůbec nic!! trapne
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zodpovedané, bez ďalšej reakcie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.