akce

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ČERNÝ-TULIPÁN, 18/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

akce

  1. chci aby bp apracovalo na akcich

    82.1%
  2. je mi to jedno

    5.1%
  3. ne akce se mi libi jak jsou

    12.8%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    dobrý den mnoho hrču si stězuje na akce a to mně přimelo založit toto vlakno myslím si tedy i já že by bp mělo zapracovat na akcich aby bylo vice vydelkove lepsi sance získat design a vice perel
     
    IsabellaMarie tohle ocenil(a).
  2. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..ty mě bavíš..tvé nadšení musí člověk obdivovat...problém BP je v jeho pojetí všech her..prachy,prachy,prachy;)
     
  3. IsabellaMarie

    IsabellaMarie Zelenáč fóra

    Musím souhlasit s jmenovaným Černym Tulipanem a to vplném rosahu o projednavaných skutečností ohledně akcí na seafigtu .
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    Je pravdou, že BP v poslednej dobe nedáva akciovú muníciu na ČT viď Lámač sŕdc (Valentínska akcia) , Výbušná munícia (Čínsky nový rok) , Ľadová munícia (Topenie ľadu) , Ľadovo-horiaca munícia (Vďakyvzdanie) , Svetelná munícia (Kolumbus) , Voodo-úder (Dead October Fest) a Lebková munícia pri Smrtiacom boji (bojová akcia) ale len do platobnej oblasti .
    Pri muníciach ako Ľadovo-horiaca munícia , voodo-úder sa to dá pochopiť , ale u ostatných ako výbušná, svetelná, ľadová, lámač sŕdc ... NIE.
    Inak na každej akcii sa dalo niečo zarobiť (okrem Valentínskej), na niektorej menej, na niektorej viac ... treba si robiť zásoby zo všetkých munícií :)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/16
    CZ_isostar_CZ a *jakor40 tohle ocenili.
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    asi takhle lamac srdci to je mozna tak jedina munice tezko k dostani jinak vybusna mas kazdy den v trhu ladova mohl si ji ziskat z npc nebo vraku ladova horici mohl sis ji udelat z ledovky co se tyce cele zimi zacina to zimni akci kde si muzes udelat mraku snehovky tu si pak vymenit za ledovku a tu za horici je to kazdy rok to same staci premyslet svetelna kazdy tyden pri mhh voodoo uder staci si udelat zasoby z helouvinu a co se tyce oktober fest byl loni poprve lebkova jelikoz to je na bojove dny tak ti stejne v jine dny bude k nicemu tudis chces bojovat kup si :) jinak akce jsou dobre jak jsou jen to chce byt trosku skromnejsi ;)
     
  6. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    NoMaxtons stačí aby jsi byl na té nesprávné straně a skromnost nestačí,spotřeba jaké koliv elitní munice je enormní a kupovat za reálné peníze abych podporoval to tlupu omezenců co jsou neustále na bootech a a loď maj prošpikovonou bugama,tak na to BP kakám ;)
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    To je pekné, že výbušná a svetelná munícia je na trhu, ale pred spojením serverov pri každej akcii boli k dostaniu na ČT. Či už svetelná za 40 perál alebo výbušná pri jednej akcii za 30 perál. Tu sa už dostávame k tomu, že bez zľavy sa nezaobídeš. Ak si chceš zahrať akciu tak zaplať (úplne jedno, či priamo kúpením munície alebo zľavy).

    To že si môžeš vyrobiť ľadovo-horiacu muníciu je pekné ale na prepočet to je 250 perál za 100ks. To radšej budem celý mesiac otvárať truhličky, poprípade za umiestnenie v lige.

    Ja si na akcie nesťažujem (okrem tej poslednej, tá bola fakt otrasná), ale skús to brať z pohľadu hráčov, ktorí ešte nemajú úplne vybudovanú loď alebo len začínajú. Vieš, nie každý má u seba mraky elity, perál...

    K voodo-úderu - zabudol si poznamenať, že pri Topení ľadu bol aj za 5 krystalov / 1000 ks, rovnako aj požierač duší (možno aj voodo munícia, to už si nepamätám, ale tá je aj na trhu), takže tam sa dali urobiť tiež veľké zásoby. :)
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    darku sem na te horsi strane a vzdy sem si dokazal neco zarobit at uz kradenim nebo truhlickovanim a vystrilenim nehraju 20 hodin denne ale jen 2 o vikendu mozna vice ale me staci z 14 denni akce byt aspon 750 tisic az 1 milion perel v pluse to staci a myslim si ze zatim skoro z kazde akce z ktere byly perly to slo a socient ja mam u sebe tedka 2 miliony rege munice ktera mi je k nicemu 9 milionu dute a pouze 17 142 lamace srdci jinak 16 152 perel takze ja sem tez jeden z tech co pri akci musi prvni strilet male lodky nebo vraky aby mohl zacit neco zarabat :)
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    neříkám že nevyděláš,ale ani omylem to nepokryje spotřebu a ani BP mě nedonutí začít používat prográmky abych držel krok s booterama a pokryl spotřebu perlového oběživa,to jsem raději odstavil loď ať ji sežere vodní houba ;)
     
    (REACTOR) tohle ocenil(a).
  10. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Ale hoši,jste jak Jarini,já měla před zimní akci našetřené cca.4 mega sněhovky které jsem vystřílela za dva dny zimní akce na akčí npc,po těch dvou dnech jsem musela mastit cca 7hodin sea akci dalších 35 dnu abych skončila na 3 místě v žebříčku zimní akce.Dokážete si spočítat kolik jsem musela sestřelit NPC na munku a perly a na to vše aniž bych koupila něco za love???Ty Vaše počty jsou fakt super,gratuluji
     
  11. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    mastit 7 hodin denně :D:D:D..a uvařený máš??
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  12. @Černý-tulipán ty čo slovo to perla.....už sa ani nevyjadrujem :D :D

    Že akcie :D admirál sincler :D
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nesplnil pravidlá. Zamykám bez odoslania RT.

    Poznámka: Tu by som odporúčala vypracovať presný a podrobný návrh akcie, ktorý by sa dal preposlať.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.