Akce k 10. narozeninám - Párty desetiletí (17.3.2016 - 31.3.2016)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 16/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    co chces na nej vysvetlovat ? proste tam ides a healer by mal byt schopny oliecovat loď pokladu a aj svojich hracov - hlavne tanka , vyhybas sa krvavym zonam a zabijas malych zralokov ked pridu :)
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    asi tak nejak, ja vlezu na mapu a ty trotlove sundaj tu lod spokladem))

    jinak nechapu proc nefunguje na boss mape chat se spoluhracema

    jinak opusteni fronty.. odecita erb

    2016-03-21 21:18:10
    Získal jsi 30000 perel.
    30'000 Perly
    2016-03-21 21:18:10
    Blahopřejeme! Úkol jsi úspěšně splnil!
    2016-03-21 21:14:28
    Získal jsi 48676 perel.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/16
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To opravdu nikoho z BP nenapadne, že je asi něco špatně, když jsou mapy plné eventů a nikdo je nestřílí? Na nových mapách je pomalu víc eventů než HRMS lodí. Eventy si každý nastřelí jen na úkoly a potom už nic. Někde je asi opravdu chyba. Jo a ty minihry bych příště udělal ještě složitější, aby už to nechápal nikdo.
    Opravdu "Párty desetiletí".
     
    Monostr tohle ocenil(a).
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    minihra je jednoducha )) kdyz bude fungovat))
     
  5. Norfytko

    Norfytko Rádoby autor

    toto už je druhý masívny lag za túto akciu fakt akcia desaťročia
     
  6. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    druhý? veď každý večer okolo 10 to nejde :D :D som zvedavý kto nám vráti elitnú muníciu ktorú sme vystrielali na boss mape a takto to laglo, ale možno daju niejaký bonusový kód ako kompenzaciu, 20K konfet, aby sa nepovedalo :D :D
     
  7. Norfytko

    Norfytko Rádoby autor

    to si dal moc, dajú ti ledva 10K aj to budu nadávať nato :D
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    opravd nechapu ty tupce co lezou na boss mapu a se zakladem HP 150t a dmg elitou 6000 si vyberou roli strelce
    nej postup
    2xlecitel
    1xtank( to je role pro ty slabe)
    2xstrelec ( tady by to mel byt nekdo s poradnym HP,DMG) a pokud mozno s krakeni munici

    postup je pak jednoduchej, tank jezdi u ploutve (a vyhyba se cervenym zonam, tim taha ploutev mimo),lecitele ho leci (na stridacku s NPC jmeno mi vypadlo doplnim) strelci suti ploutev, kdyz je ubere ploutvi dost hp vyskakujou cca 3 mensi ploutve, ty se sundaj a jede se velka ploutev, kdyz se to blizi ke konci je dobry co nejvice vylecit to pomocne NPC-cim vic hp tim vetsi odmena)
     
  9. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    2016-03-22 01:03:16
    Blahopřejeme! Úkol jsi úspěšně splnil!
    2016-03-22 01:03:16
    Získal jsi 30000 perel.
    2016-03-22 01:01:54
    Získal jsi 41025 perel.
     
    Monostr tohle ocenil(a).
  10. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    Fakt jako super. Pro nás menší a slabší loďky je i minihra docela náročná, navíc jestli jako odměna tam je jen krakení munice tak proč ji dělat když stejně na skupinovou mapu nemá cenu lozit. Takže nezbývá než si udělat dva úkoly, ze kterých se dostane jen pár duší a nějaký EB. Maswelda není šance sestřelit pro slabší loď a jediný úkoly, kde si i slabší loďka mohla nasbírat pár perel ty "jedničky" zrušily. Z úkolů se nedají poskládat duše ani na jeden dizajn (odměny myslím že 20 prokletých a 10 zářivých = za celou akci 280 prokl. a 140 zářivých) za to se fakt nic nepořídí. Proč nepadají duše i z Picarda? proč nemají dárky méně HP když už tam je jen jedna duše a mizerná odměna? neustále ta hra padá, jakmile na mě někdo použije hůl když někam jedu tak se okamžitě zaseknu na místě a druhý sek přijde když hůl skončí. Otevírat truhlu pro jednu mizernou duši a dát za to 1000 perel? tůdle. Hezké narozeniny přeji všem co si ohřívají pozadí v kancelářích BP :)
     
  11. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Skupinová mapa: + úkol
    2016-03-22 03:55:13
    Získal jsi 5000 perel.
    5'000 Perly
    2016-03-22 03:55:13
    Blahopřejeme! Úkol jsi úspěšně splnil!
    2016-03-22 03:54:36
    Získal jsi 38194 perel.
    38'194 Perly
    dá se to, jen je třeba přijít na správnou techniku.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  12. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    2016-03-21 19:58:04
    Získal jsi 43620 perel.
    43'620 Perly
     
  13. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    Happy birthday drahá BP :D...hoďte sem přímo číslo jejich konta ať neutrácím za nesmyslný balíčky,třeba když jim každej pošlem po 1000 ojro,přestanou hrát héréčky a začnou oslavovat :D:D:D:D
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    co se týka miniher, tech jsem udelal 10 (3 zkusebni a 7 ostrých) ze vsech ostrých 5000 krakeni munice (10 000 jsem neudelal i když jsem menil poradi krakenu, ktere jsem potopil).Dle oznamení je tam chyba ale nevím jaka, pockame dnes na restart a udajnou opravu

    Mensi poznatky:
    dutou beru stejne jako na standarnim mori vybusnou ( 277 del,beru cca 39000), HP mam 450 000/ 170 000) 30% prevenci
    chapadla jsou tam 3 (vlevo,nahoře,vpravo)

    -chapadlo vlevo spusti Krakena, který spousti cervene zony (pokud v ni jste strili na vas kraken 2-3 rychleji) zony se prestaly delat co si tak pamatuju po pulce sundaného HP
    -chapadlo nahore spusti Krakena, který má ochrané zony a chapadla s obrovským HP a zaroven zhmotnuje pomocnik (pomaha sundat hp chapadlum, vysvetlim nize)
    -chapadlo vpravo spusti Krakena a jeho ochrane potvory

    muj postup (jak jsem psal nahre vzdy jsem dostal 5000krakení(upozornuji, ze nevim kde je ta nahlasena chyba, po restartu muze byt vse jinak)

    jako první strilim horní chapadlo , jak se zhmotni Kraken (vypinam prach i stity a zapinam knizky na dalku) a s krakenem se zhmotni i pomocník Hindenlurch, vystrelte na nej (jak na nej strilite sleduje vas) a jedte smer kraken (ja vetsinou tesne nad nej) v okamziku kdy se Hindenlurch dostane k chapadlum vypnete strelbu (je vzdy nejlepsi dostat Hindenlurch mezi 2 chapadla pak mi k sundani 4chapadel staci 2xznovuozivenej Hindenlurch).Hindenlurch ma casovou zivotnost a az zemre, objevi se novej..pak muzete strilet krakena (ja si ho nechavam na posledni ranu (pochopite nize proc) a pozor Hindenlurch ma ochranou zonu, kdyz se do ni dostanete bere co jsem si tak vsiml 300t HP takze bacha

    jako druhe strilim prave chapadlo, pote co se zhmotni Kraken ho zacnu sutit (tady je mozna ta chyba, protoze vetsinou vyskoci 4 pomocnici ale pakrat nic nevyskocilo), tech pomocniku si nevsimejte, protoze jak jsem psal nahore nesundal jsem vrchniho krakena, coz znamena ze se stale zhmotnuje Hindenlurch a ty pomocnici jezdi k nemu a vas si nevsimaji (ty pomocnici berou strasne malo, v mem pripade cca 500HP na ranu), opet nesestreluju Krakena celeho necham si ho na ranu

    jako posledni strilim leve chapadlo, jak se zhmotni kraken zacnu ho sutit, v kratkych intervalech vyskakuji zony (kdyz jste v zone kraken strili rychleji) a jezdim kolem krakena (klidne ho beru i na knizky, rozdil ve strelbe s a bez knizky byl minimalni) kdyz ma kraken kolem 800t HP zony uz se neobjevuji (opet nevim zda se nejedna o chybu)

    takze mam vsechny krakeny sestrilene na 1 ranu (dulezite), zkousel jsem tato poradi krakenu)
    levy,horní,pravy
    levy,pravy,horní
    horni,levy,pravy
    horni,pravy,levy
    vzdy odmena 5000 krakeni munice, v prumeru jsem 1 minihru delal 6 minut

    Zkousel jsem i sundavat krakeny cele (to znamena, vzdy cely kraken a pak jsem sel na dalsi chapadlo a zhmotneneho krakena
    levy,horni,pravy - 2500krakení
    horní,pravy,levy - 2500krakeni
    Horni,levy,pravy - 2500krakení
    pravy,horni,levy - nelze dodelat, jak sundate jako prvni praveho, tak ty pomocnici ( nena cenu je strilet, protoze prijede dlasi vlna) napadaji Hindenlurch (z vrchniho chapadla) a nemate sanci ho dostat ke krakenovi

    po celou dobu tam jezdi zelva, ale je nejaka zmatene, nekolikrat se mi stalo ze po me za celou mapu nevstrelila (kousla se nekde v roho) ale nekdy naopak strilel porad (v mem pripade brala min. HP pokud si pamatuju tak do 500)

    uvidime co s zmeni restart, pokud mate nekdo navod jak udelat minimapu za 10000 munice tak budu vdecny je skoda delat to jen za 5000, za 10000 uz je to na 6 minut hezka odmena

    omlouvám se za gramatiku píšuu z mobilu, pokusím se to až budu u PC opravit)

    popis z Polskeho fora, ale me ten postup u 10000 munice nefungoval tak nevim
    http://pl.bigpoint.com/seafight/boa...preza-dekady-rozmowy.57203/page-6#post-387810
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  15. Elopsoid

    Elopsoid Pisálek fóra

    Ahoj tak mně by zajímal názor české podpory a vůbec všech na čas sjetí minimapy opět asi s červotoči či jiným BUGem a co s tím asi tak uděláte?
     
  16. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    na minihru nemusíš mít žádnej bug, stačí opravdu vědět správnou kombinaci jak sundat chapadla :)
     
    .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK tohle ocenil(a).
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra



    ten cas co je v zebricku je za skupinovou mapu a ne za minimapu, ale mas pravdu ze tam nejaka chyba je na GE1 jsou na prvnim miste s casem 00:05:31 (nebo tak nejak) a tady si dovolim jednu malou poznamku v poslednich 2 akcich kde byla nejaka hra na cas ( a pokazde tam byl na prvnich mistech nesmysl) tak jsou na tech prvnich mistech stale stejni lide (a cechy) zeby nahoda? ))))
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  18. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Celý chování Vývojářského týmu a Teamu BP je divný.. Dělají tyto akce schválně, pro ty co si informace obstarají.. A ti co neví, většinou na akci i prodělají.. A to nemluvím o začátečnících, ti prodělávají hned (s vyjímkou úkolů). Čas skupinovky nevím, nebyl jsem, protože mi přijde jako blbost střílet Thesea, navíc je napsáno : Jistá odměna 180000-220000 perel, a lidi vyskočí z mapy a dostanou 40000 perel.. Není to trochu podivná zavádějící informace? Přijde mi že krakenka, co tam dva týpci nechají bude asi za víc než 40kp

    A Arrow, víš že záleží na tom jak ty lodě potopíš a né v jakym pořadí je začneš střílet :D... Mě to celou dobu dává

    2016-03-22 11:29:25
    Získal jsi 10000 x Krakení munice .
     
    Monostr tohle ocenil(a).
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    a co treba to popsat jak tech 10000 dostat
    ta jista odmena je pro celou skupinu na te mape, ne pro jednotlivce
    kdyz jsem jednu delal s cechama tak odmena byla:
    lecitel -35000
    lecitel -35000
    tank -28000
    strelec- 60000

    mapa se delala cca 28minut

    Ja udelal ty bosse 4 a ze vsech jse mel 35-45perel (plus perly za ukol), pokazde jako lecitel takze me to stalo jen rege munici, ktere mam 3 mega
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, dost často bývá v žebříčcích na čas chyba, ale ještě nikdy nikdo s chybným časem nevyhrál, vždycky dojde k opravě, takže nevím, proč to tak rozebíráte. To, že BP neumí nic udělat pořádně a pokaždé je chyba, to už přece všichni víme.
    A co se týká minimapy krakena: správné pořadí na 10k munice je pravý-levý-horní. A zde je video z maďarského fóra (je to ten zatím poslední příspěvek, autor Ribizke) - myslím si, že ideální postup, ale i tak to dělám cca 10 minut.
    http://hu.bigpoint.com/seafight/board/threads/mozi-szoba.4044/page-7
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.