Akce k 10. narozeninám - Párty desetiletí (17.3.2016 - 31.3.2016)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 16/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Wroge.CZ

    Wroge.CZ Pisálek fóra

    Niečo ku akciovému rebríčku - musím uznať že k počtu hráčov BP výborne navrhlo rebríček , síce tí od 100 do 1000 nedostanú až také veľké odmeny ale aspoň niečo čo podľa mňa je to výborná motivácia aj pre menších hráčov. Verím že aj pri ďaľších akciách budú myslieť tiež na viac ako len TOP 100 hráčov pri tomto počte hráčov na servery.
    A niečo všeobecne o akcii - akcia celkom vydarená, úlohy celkom slušné.
    Akcia je dobrá aj napriek tomu že v podvečerných hodinách 18:00 - 21:00 sa rapídne zníži výkon hry a niekedy sa nedostanem ani na more.
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    proboha co hulis? na vetsine serveru tech 1000lidi ani v tom zebricku neni, protoze stylem jakym to bp vede tu bude za chvilku na jednom serveru 500 aktivnich hracu(a vetsina z nich na botu)
     
    .sh!my. tohle ocenil(a).
  3. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Akce palec dolu truhly nic,vraky nic a npc davaj nic.Zesutis dort a i ty spojky co sutej 3 krat tolik full loid cekaj nez to das aby si nahrabaly. kam to speje nevim
    Minula akce mne to vyhodilo neslo nalogovat prisel jsem o 30 k perel a vcera o 10k perel.vyhodilo a neslo nalogovat 45 minut
     
  4. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Tak něco, klíče se mi ani nechtěj otevírat, není to profit a asi budu dávat každou akci nějakou statistiku jestli se to vyplatí, tak možná i vy byste mohli přidat z 10ti truhel ve spoileru výpis (ale až příště), aby si někdo nevymýšlel s těma 300 klíčema atd. jak to tu dost lidí dělá.
    2016-03-19 00:43:48
    Získal jsi 3 krystalů
    2016-03-19 00:43:47
    Získal jsi 3 krystalů
    2016-03-19 00:43:45
    Získal jsi 3 x Oko střelce .
    2016-03-19 00:43:43
    Získal jsi 7 x Střelný prach .
    2016-03-19 00:43:40
    Získal jsi 7 x Agwe pancéřové pláty .
    2016-03-19 00:43:38
    Získal jsi 7 x Střepinový déšť .
    2016-03-19 00:43:37
    Získal jsi 3 x Dračí oheň .
    2016-03-19 00:43:35
    Získal jsi 3 x Dračí oheň .

    2016-03-19 00:43:31
    Získal jsi 450 x Konfetová munice .
    2016-03-19 00:43:29
    Získal jsi 3 krystalů
    2016-03-19 00:43:27
    Získal jsi 3 x Super pancéřové pláty .

    2016-03-19 00:43:26
    Získal jsi 7 x Střepinový déšť .
    2016-03-19 00:43:24
    Získal jsi 3 krystalů
    2016-03-19 00:43:23
    Získal jsi 450 x Konfetová munice .
    2016-03-19 00:43:21
    Získal jsi 7 x Střelný prach .
    2016-03-19 00:43:19
    Získal jsi 7 x Agwe pancéřové pláty .
    2016-03-19 00:43:17
    Získal jsi 3 x Nebeský oheň .
     
  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    tohle je fakt vtip lod 12 mil.HP a odmena: trapná

    2016-03-19 16:01:22
    Získal jsi 33 x Prokleté duše .
    2016-03-19 16:01:22
    Získal jsi 35294 BZ.
    2016-03-19 16:01:22
    Potopil jsi loď Edward Mansvelt.
     
  6. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Jj hnus akce:DD z 30 truhel ani jednou munka.:DDD samej pancer a strelný prach ubohá akce.:)
     
  7. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Přemyšlím co pozitivního říct o téhle ,,akci'' a nějak mě nic nenapadá, 10let Seafightu a přijdou z takovou trapárnou - Vydělěk perel minimální spíš žádný, truhly o ničem, dárek od BP asi špatný vtip? , když vidím kam poslední dobou spějou akce je mi z toho šoufl
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  8. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    akce--reakce---lod do pristavu a spat D---
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jsem rád, že se zapojujete do ankety, výsledky jsou velice přesvědčivé, nejpozději večer budete informováni o dalším postupu.
    K akci asi jen to, že také nejsem spokojený s 10 letým výročím, nebudu psát, že jsem spokojený, proto děláme vše proto to nějakým způsobem zlepšit a co se týče výdělku, dělám úkoly, které se mi vyplatí.

    harpunovat jeden "narozeninový dárek" - odměna 10 000 perel
    sebrat truhlu a harpunovat jeden "narozeninový dárek" - odměna 3 klíče
    sestřelit 2 x 1 000 000 NPC - odměna 10 000 konfet + 2 x 1000 (může pomoct spoluhráč)

    tyto úkoly zvládne malá lodička

    potom se dají 2 úkoly zvládnout najednou, jeden dort nejdříve 5M HP rychle do bezpečáku a potom dostřelit a sebrat 20 dárků (vypadne jich 30) mě to stojí cca. 10 000 konfet (267 děl a nemáme ostrov) - odměna 30 krystalů a 30 000 perel, z dárků ještě cca. 20 krystalů a 3000 konfet (pomoc kamaráda nebo jsme přeci piráti, loupíme a krademe )

    pokud tedy nebudu dělat další úkoly, tak každý den mám z těchto úkolů:

    40 000 perel
    2 klíče
    5 000 konfet
    50 krystalů

    a další harampádí :)

    Zvládnou se to dá za 30 minut, jen si to uvědomit, nejsem sběratel designů, někdo ty perly vymění za konfety a má třeba 150 a 150 duší, ale to je na každém z vás ....

    a ještě se mi líbí ten šašek, to je pěkný nápad ...

    pěkný den
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ten sasek je mozna dobrej napad, ale opet je v rozporu s FAQ:
    Hráčovy statistiky, tedy drahokamy, jimiž byla jeho loď vybavena, zůstanou nezměněné.

    není pravda pokud mi ho nekdo da prichazim o krmeni...

    akce je nudna, ja nepotrebuju na akci mit statisice perel, ale predevsim se nenudit, tohle je presnej opak, ukoly mam za hodku hotove a zbytek nuda
     
    .sh!my. tohle ocenil(a).
  11. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    radšej ukoly mat hotove, a zarobit aspon niečo, ako ukoly nedorobit a nemat nič ;)))
    pre mna akcia + :)
    urobím úkoly, mám perly, duše, ;) a pomaličky si harpunujem a strielam dutou ;)
    mám v čiernom trhu ešte 4 mazlíky a 4 designy do zbierky, a na každom designu su celkom dobre kamene,nie sú najlepšie ale vždy pomôžu ;) tak ja mám čo robiť, a myslím si že večšina aj z vás ;)
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    Duše z úloh ti vystačia tak max. na 1 nový design alebo 1 nového mazla.
    Neviem čo strielaš dutou, keď jediné NPC, ktore ide strielat dutou je Pierre le Picard a pomer v akom dava municiu 1m hp - 1000 konfetovej municie (750p) viac za hodinu naglicujes, zarobis na behe,admiraloch alebo na bonusovej mape.
    Edward Mansvelt - 12M hp - cca 40 prekliatych dusi - spotreba okolo 18000 konfetovej municie (13.500 perál)
    Henry Morgan - 10M hp - cca 30 ziariacich dusi - spotreba okolo 15 000 konfetovej municie (11250 perál)
    Narodeninová Torta - 10M Hp - BS a ELB + 30 darčekov, odmeny: Teleporty , Stratená láska , Tritonova láskavosť, Amulet Legba, Dračie ohne, Krvilačnosť, Dymové bomby, Asklepiove dary, Superplatne, Kryštále, Nezadržateľnosť, Nebeské ohne, Oko orla, Oko strelca, Dážď črepín, Pušný prach, Agwes platné brnenie - spotreba okolo 15 000 konfetovej municie (11250 perál)

    Ľahkou matematikou prides na to kolko municie alebo peral by si musel investovat na to aby si ziskal dostatocny pocet dusi na to, aby si si mohol zaobstarat aj dalsi design alebo dalsieho mazlika. Tieto lode nema zmysel strielat sam ani na rebricek, to by ti s kazdou lodou muselo pomahat aspon 5 ochotnych hráčov.
    Najviac udivujuce na tom je fakt, že loď s mensim HP Henry Morgan dáva viac ako 2x počet bodov oproti Edwardovi Mansveltovi 12M Hp. A Torta ktorá má rovnaký počet hp dáva 5x menej bodov...
    Na Typhona úplne zabudli a niet sa čomu čudovať, keď dopredu vedeli že ho na mape ani len nestretnete, lebo každý sa na tie torty vyprdne za odmenu co to dava a nejde pouzit ani len dutu municiu.

    Najlepšia možnosť je si urobiť každý deň urobiť všetky úlohy a hneď sa aj odhlásiť, pretože nie je nič iné, čo robiť na mori. Truhličky sa otvárať nevyplatí, radšej pretože munícia sa tam vyskytuje ojedinele a v Narodeninových darčekoch je takisto kopa nepotrebných predmetov ako u darčekoch, ktoré vypadnú z torty - jediná dobrá odmena je 8-9K konfetovej munície ktorá padne možno 1 z 30 pokusov. Na vystrelenie Typhona niekedy treba aj viac ako 30 pokusov ;).
     
    Silent_knight a ΛΖLΛB tohle ocenili.
  13. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Socient,ale ja to nehrám ani na rebríček ani na nič, je to len hra, dám strielat a kukam telku, nepotrebujem tu nad tym rozmyslat ani sediet ani nič ;) je tu vela ludi,ktorí tu sedia a nadavaju že akcia o ničom,tak nech to nehraju, ja si chcem zahrat akciu,tak si ju zahram, ;)
     
  14. 0neDay

    0neDay Pisálek fóra

    Narozeninová akce 10ti letí????? Asi pro BP, protože pokud je tohle nazývaná akce 10ti letí, tak opravdu uvažuji jestli pro hráče. Nebudu se opakovat, jak nevýhodné a neefektivní je střílet eventové loďky, dorty atd. Uvažuji co pozitivního na této akci najít, ovšem i při delším uvažování mě opravdu nic nenapadá.

    Dárek k narozeninám hodně pod úroveň, výdělek perel z této akce??? Minimální při joo velkém otáčení se, pro menší loďky žádný spíše prodělečný, za dušičky si člověk pořídí z tak "nadupaného" černého trhu předměty maximálně 1 design popř. mazlíka a bude rád.

    Truhličky největší propadák :) Po nasbírání dosti truhel a zjištění kolik munice z nich padá, jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet....
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  15. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Piráti!

    Pozorne som si prešla všetky Vaše pripomienky k akcii tu v diskusii či v návrhoch v iných častiach nášho fóra. Všetky Vaše pripomienky a návrhy budem prioritne riešiť hneď zajtra s DEV temom.
     
  16. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    1) je mi upřímně líto toho že máte všude enemy
    ______________________________________________________________________________________________________________
    2) dá se to z černého trhu udělat. je to masakr, ale dá se to. už teď si mohu pořídit pašerákovu čest ( mnoho hráčů to má tak napíšu aspoň kolik stojí, 700 prok. a 300 zář)
    3)šance na typhona je tak malá. že bych možná řekl že to je jen 5% :)))
    4) TRUHLY! no i když je stále sbírám, padaj z nich opravdu nesmysly to už se mi spíš vyplatí střílet dort kde můžu dostat legbu,laskavost,dračáky a předměty ze svitků (krvelačnost teleporty kouř)
    5) inu jsem zvědavej co se bude dít za 24 hodin. minihry mě vždy bavily (2 fáze)

    asi je třeba říct že jsem se na tuhly akci "vyjimečně" připravil s 200K perlama, aktuálně mám 130 klíčů a 130K konfetek, jsem v minimálním plusu, ale po sesbírání truhliček počítám že nebudu :D :D :D
     
  17. Prosím Vás, jak mám nahrát screen na ten hostitelský server?? co to je?? :)
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  19. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Cena boosterů dost za hranicí přehnanosti a žádný akční předměty! Kéžby byly třeba kouřovky nebo teleporty v čerňáku
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.