Návrhy akce jogurti a hugini

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem »**Sp!ko**©®«, 23/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

co si myslite o zvyseni huginov na hernu mapu

  1. som za

    62.1%
  2. som proti

    37.9%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. »**Sp!ko**©®«

    »**Sp!ko**©®« Zelenáč fóra

    poslednej dobe uz jogurti akosi nejdu na odbyt tak by som navrhol zvysit pocet huginov na jednu hernu mapu aspon na 20 kusov,mozno potom by sa znova rozbehlo lovenie.
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nevim jak si prisel nato ze jogurti nejdou na odbyt
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    tiež neviem ako na to prišiel :D a 20 huginov na mapu? :D aby zasa hra sekala a aj tak by to nikto nestrieľal.. možno 3-4 kým by noví vyskočili.. nájdi si mapu kde nikto nie je a strieľal si v kľude huginov ak chceš... tipujem že dmg nemáš vysoký keďže hovoríš že jormy nejdú na odbyt takže kým zostrelíš tých 2 -3 huginov čo vyskakujú každých 20 minút či koľko tak naskočia aj ďaľší
     
  4. supa

    supa Pisálek fóra

    :D :D :D :D možno íronia ? :)
     
  5. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ked Ta jogurti nezaujimaju kludne davaj echo na glob ostatny Ti budu isto vdacny a huginov Ti iste nechaju :p
     
  6. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    hoginy šutim jen kdyz zrovna nemuzu najit jogurta.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To mě pobavilo: jogurti nejdou na odbyt!!! Co já vím, tak všichni furt shání, kde nějaký je a všichni by přivítali jejich zvýšený výskyt.
     
  8. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nesplnil kritéria pre odoslanie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.