Akce (5/2019 - 12/2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    114k munice do admirála a dostal jsem
    2019-07-14 22:24:00
    Získal jsi 132298 x Perly .
    2019-07-14 22:24:00
    Získal jsi 62 x Zářící duše .

    Takže to docela jde.. stříleno s ostrovem.
     
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Ked chceme aby sa ta chyba s HP dostala dalej mam napisat na podporu alebo to stačilo napisať sem?
     
  3. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Takze ted jsem si to presne spocital ... strilel jsem bezducheho admirala ... 140.000 munice a odmena :
    2019-07-15 00:16:05 Získal jsi 125057 x Perly .
    2019-07-15 00:16:05 Získal jsi 52 x Zářící duše .

    Prepocteno na perly jsem prodelal: 199.500 perel za munici - 125.000 perel odmena = 74.500 perel vyhozenych :(

    P.S. Strileno bez ostrova, se ztracenou laskou.
     
  4. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Takže když to přeženu tak ostrov to trošku anuluje a jsme na nule.. SKORO..
     
  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Musím ještě naposled reagovat děkuji pánum za přepočet u npc admirál je uplná blbost střílet to když vlastně jde člověk do velkého mínusu
    Dneska jsem se taky vyskytnul u jednoho admoše a výsledek mínus 28 t perel
    Tak jsem si dal k tomu ještě Marcelu a tam jenom mínus 12 t perel
    Takže je to opravdu paráda
    Munici co jsem měl našetřenou jsem vystřílel přes víkend a kupovat ji za perle kvuli střelbě na NPC se teda hodně nevyplatí.
    takže Akce buď sbohem
     
  6. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Podle Leo. jsou ty odmeny spravne :). Vypada to, ze hrajeme kazdy neco jineho. Vyrazne vyssi odmeny si predstavuji opravdu jinak a ne, ze na kazde lodi prodelam kalhoty. Proste to mistri z BP zase zmatlali.
     
  7. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    No Leo asik hraje jini seafight :) tež sem si představoval že druha faze bude plavat po moři zaroven s prvni fazi a nebo že druha faze vyskoči po sestřeleni prvni faze a budou tak i 2x odmeny např odeta za 1 fazi 10K perel a odeta z 2 faze 20K perel nebo třeba i vic je fakt že když sem sestřelil chromou marceli tak sem vni nechal i s ostrovem přes 30K munki a marcelka byla tak hodna že mi da jen 21K perel což neni ani na 20K munky takže kam utekli ty odměny fakt nevím :) PS:Omlouvam se za gramatiku a čarky hačky
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Dostal jsem odpověd z podpory kopírovat to jsem nebudu je to zakázané
    A asi tak - jednoduše první fáze byla výdělečná a druhá prostě není ne každá akce je výdělečná
     
  9. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    :D..smysl hry je přeci se nebavit..to dá rozum:rolleyes:
     
  10. ߀A-_-ЀV

    ߀A-_-Đ€V Pisálek fóra

    Jak mužeš dostat odpovedl z ¨Podpory že není vydelečná KDYŽ NA FORU MJE ŽE BUDOU MNOHEM VĚTŠÍ ODMĚNY???!!!!
     
    Patris012 tohle ocenil(a).
  11. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Ja bych počak na vyrozumněni adminu až dostanou odpověd od BP nějake řeči že podpora bych neřešil bo je fakt že je u eventu napsane že druha faze bude davat mnohem větši odměny
     
  12. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    no fakt srandu si nedělám,myslím že už všichni tušíme že se nic měnit nebude a admin už to vědí taky a nemá cenu to už dál rozebírat.
    kdyby se chystala změna tak už by touhle dobou bylo vydáno prohlášení o opravě odměn a ve 12 by byl plánován restart pro opravu odměn a zatím jsem nic nezaregistroval
     
  13. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Tak mě to bylo jasne už včera že stim nic dělat nebudou hlavně at si BP pak přepočita hrače jestli jich par stovek nechyby :D
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Agramon pokud už mě chceš citovat tak prosím doslovně. Napsala jsem toto "podle mě jsou ty odměny podle BP správně". To BP jsi asi přehlédl. Taky jsem v příspěvku předtím psala, že odměny jsou neadekvátní k HP, které NPC mají pokud se změní. Odměny jsou vyšší než v první fázi akorát ne tak výrazně jak BP avízovalo.
     
  15. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    su vyšie ako v prvej faze ale zaroven to NPC ma viac HP ako v prvej faze :)
     
  16. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Nejdou mi přijímat úkoly u L.Barrett:eek:To je bordel,chci přízeň královny!
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsi u správného zadavatele? Někdy je jich v přístavu víc se stejným jménem.
     
  18. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ja osobne nestrielam akčne lode od zavedenia druhej fazy, ale podla mojich skusenosti vetšina hračov striela akčne lode- admiralov rychlopalkami a teraz ked su odmeny menšie tak sa čuduju že pri evente prerabaju a moc. čo tak hodit kladiva a devastatory miesto rychlopaliek a potom pozret či ste prerobili
    ;)
     
  19. aver

    aver Pisálek fóra

    pro me konci event, kdyz dojde akcni munka...coz se stalo dneska :D
     
  20. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    no vystřilet 5M munky za 2 dny je hezky ale vystřilet cca 4M perel a ziskak o 50% min perel to už je božsky :D