Akce (5/2019 - 12/2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zde můžete diskutovat o jednotlivých akcích probíhajících v období Květen (Máj) až Prosinec (December).
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prastaré povstání 2019
     
  3. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    aoj ,může mi někdoporadit jak mám dostat na loď voucher BP/ ?
     
  4. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    OBCHOD NA MOŘI LEVY ROH PANÁČEK
     
  5. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    můžu se zeptat kde jsou vraky?
     
  6. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    PřemyslOtakarII tohle ocenil(a).
  7. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    vraky na mapě 31 a víc?..:D:D:D
     
  8. SolitaryMen

    SolitaryMen Zelenáč fóra

    BP už neví jak slušně naznačit začínajícím hráčům aby šli do zadku:rolleyes:
     
  9. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    tak to mne po..... jsou fakt úžasny. zrovna jsem se těšil na ztracenou lásku atd njn pro začínající hráče supr. vraky nikde a event lodě musíš mít šanci zásahu vysoko aby jsme vydělal.

    jinak dik chlapci
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight


    Problém s vraky je hlášený na centrále, pravděpodobně nejde o úmysl ale o chybu.
     
  11. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    fu ale aby ten problem aj vyriešili však akcia je už lne 2 dni :D
     
  12. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    no super akce takže na akční lodě se nedostanu a vraky střílet nemohu noo hlavně že jsem BP dal 5000 kč do balíčku tak at si je na centrále užijí
     
  13. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Kdy bude další akce ví někdo? :p
    Případně co za akci.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jedna akce ještě neskončila a už se ptáš po další? Pokud bude a kdy se dozvíš včas z herního fóra. Informace měsíc dopředu ti stejně k ničemu není.
     
  15. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    chtělo by to nějakou výhodnou harpunovací akci pro slabší lodě ale takovou aby na to nemohly lodě s boty
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    -medved78- výhradně jen harpunovací akce nebývají. U většiny větších akcí jsou i vraky, ale ne jako hlavní část akce. Proti booterům jsou většinou vraky chráněné tím, že odměnu dostaneš jen za poslední ránu nebo naopak jen za HP, podle toho se pak můžeš zařídit aby ti odměnu nebrali.
    -Transis- nemám snad pravdu? K čemu ti bude informace o akci týden dopředu? Akce se standartně oznamují 2 dny předem.
     
  17. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    ok tak teda znova a doufám že budu přesnější chtělo by to akci kde by krom NPC byly i výhodné wracky pro slabsí lodě na které by nemohly lodě s booty protože když je na mapě 3-5-a více bootu naprogramovanych na harpunování tak není co harpunovat a připomínám s poslední akci to pěkně pokakali ( je to doufám slušně napsáno) kdy harpunovat se muže až od 31 lvl dle předešlého infa
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/6/19
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vraky až od 31 lv jsou hlášeny jako chyba, ale zatím nemáme k tomu odezvu. Příště se vyvaruj zbytečné citace.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Led na slunečním svitu
     
  20. Maniak

    Maniak Pisálek fóra

    Nepříjde mi fér vůči hráčům co opravdu hrají, že jsou mimo tabulku kterou vedou boteři. Akce = odměny pro botery, jak dlouho ještě se budou dělat akce pro hráče kteří platí a tím se vyhýbají postihům ? Běžný hráč nemá šanci se dostat na nějakou odměnu.
     
    xixao69 tohle ocenil(a).