Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 17/10/24 v(e) 3:01 PM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    Super mam strrach že by to mohlo zavařit servery a pak by byl problem se přihlasit :D ale je to mazec :D :D

    Ještě bych chtěl dodat že Bokor neni v prodeji
     
    Naposledy upraveno: 10/10/24
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    admirálové jsou hlášení
    Patris012 moje chyba, bokor začíná až zítra, už jsem to na foru opravila

     
  5. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    Jasne Leo ja sem si řikal že tam bude ještě něco špatně :D
     
  6. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    Přítel nedostává z akčních lodek ztracené duše...nasbíral jich 62 a pak už nic,kde může být problém?
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Duše ztracených jsou za největší HP a je to jen jedna z odměn, není zaručená.

    Odstranění mlhy v Atlantidě:
    Momentálně nejde přímo v Atlantidě vypnout mlha, ale jde vypnout z povrchu. Je to hlášené.

    Postup: Jděte na povrch, vypněte v Možnostech - Grafika - Deaktivovat Fog of War (pokud už jste ji vypli v Atlantidě tak znovu zapněte a vypněte), odlogujte a zavřete stránku moře, nalogujte moře a jděte do Atlantidy.
     
  8. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    no ale on střílí hodně a pořád,HP má největší protože si lodky střílí sám a od včerejšího odpoledne už mu nepadla ani jedna...to bude problém asi někde jnde
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    která NPC střílí a kde?
     
  10. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Tak dejte tu mlhu pryč na furt.Je to uplně k ničemu a neznám nikoho kdo by to používal.
     
  11. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    Střílí mrtvého chodce a tam kde tato NPC jsou
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    limit pro tento předmět je vyšší než má on, takže spíš jen nemá štěstí.
     
  13. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    jaký limit?
     
  14. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    oba máme level 60...já už to mám naprosto v pohodě hotové..
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    většina předmětů ve hře má určitý limit kolik jich můžeš získat
     
  16. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    ale tohle je předmět do ukolu do sezony a pro splnění je potřeba 125....on se zasekl na 62
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jako blbec střílím akci, používám akční předměty (to je opravdu chuťovka se trefit), abych na konci zjistil, že odměna je starý design, který už mám z minulého roku. Bravo BP. Odteď si to budu kontrolovat dopředu, tohle mě fakt ani nenapadlo.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ve FAQ ale není napsané, že bude nový design. Vždycky je dobré se podívat. Dokonce vám propojuju designy a mazly s odkazem přímo na ty designy aby jste je nemuseli hledat :D . Nemůžou být u každé akce nové designy a už vůbec ne u tak krátkých.
     
  19. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    :D nechapu že někdo řeší designy kameny jsou fajn ale kčemu je tolik designu :D
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight