Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Tak tento si tu botuje cely den https://prnt.sc/e7TiJbAnsses a nove zabezpeceni Captcha mu nevadi. No ja uz se ty semafory naucil a jde to celkem. nejhorsi chodniky a hydranty :(
     
  2. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Hydranty jsou blbý hodně a pak ty blbě vyfocené taxíky
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    když Vám některá sada nevyhovuje tak klikněte na ověřit a pokud to bude špatně, nabídne Vám to jinou sadu, kterou naklikáte správně.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  5. =Delta=CZ

    =Delta=CZ Pisálek fóra

    Trašně málo ker a truhel....
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  6. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Strašně hodně boťáků...
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  7. =Delta=CZ

    =Delta=CZ Pisálek fóra

    Klasika jak začne akce tak to všichni zapnout
     
  8. Všem bych to stornoval odměny na udělil stopku ,to by tu bylo poloprázdno
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mám dotaz na akční úkoly: udělal jsem jich asi 5 nebo 6, nevím přesně a zasekl jsem se na úkolu Erupce poznání, který zadává Teresa Jonesová. Pro jeho přijetí potřebuju Staré záznamy. Ty dostávám za denní úkol, takže dnes mám 4 / 5. Zítra tedy budu pokračovat dál. Někteří ale už od včerejška dělají další úkoly, následující za Erupcí poznání. Kde tedy vzali Staré záznamy? Upozorňuju, že střílím npc jako všichni, harpunuju jako všichni. Nejsem sám, kdo ty Staré záznamy nemá. Tak kde je problém?
     
  10. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    gery si na tom o 1 cast lepsie :) tiez si ju musel ziskat z niecoho ja mam 3/5 a to len z jednej dennej ulohy
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Asi máš pravdu, první den jsem měl 2/5, ale myslel jsem, že tam byla za nějaký úkol a nevšimnul jsem si toho.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    žádali jsme přehled předmětů k akci, ale nedostali. Vedení chce aby jste neměli všechno na podnose a taky se občas museli snařit si něco zjistit sami :D
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak na to jsme zvyklý už dávno, o to se BP snaží už spoustu let :)
    Ale zatím si nikdo nevšimnul, z čeho Staré záznamy navíc získal. Dokonce jeden hráč z cechu, který jich má už 11 zkoušel prohledávat deník a neobjevil je. Jak to tedy asi máme zjistit. Opět mě to utvrzuje v mém dlouholetém přesvědčení, že ani nikdo v BP neví, jak přesně všechno má fungovat a ve skutečnosti funguje ;)
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hráč mi poradil, že záznamy byly ze dvou úkolů, v jednom byly jako odměna za splnění úkolu (denní úkol) a předtím byl jako odměna z NPC při plnění jiného úkolu, takže kdo si tehdy nastřílel těch NPC ddo úkolu víc, tak získal víc těch předmětů. Proto ten rozdíl.
     
  15. GAGA

    GAGA Zelenáč fóra

    Já jich mám dost ,ale taky jsem nezaznamenala z čeho
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Díky za vysvětlení Leo. Ale kdo má tušit, když ten úkol dělá, že ten předmět bude potřebovat. V té době si ještě další úkoly neprohlídneš. Za mně dost nedomyšlené.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ono taky není účelem aby jste ty předměty měli hned, od toho je ten opakovací úkol, myslím, že byla potřeba i reputace, takže to bylo hodně o aktivitě, ale rozpočítané by to mělo být tak, aby to do konce akce vyšlo.
    On opakovací úkol potopit hada je taky trošku mimo mísu.
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No ten byl úplně mimo mísu :)
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jj naštěstí ho změnili. EN kolega na to upozornil hned první den akce, dát poslední ránu obzvlášť na ultra serveru byl nadlidský výkon.
     
  20. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    zmizela mi ledová munice má to ještě někdo nebo jen já
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.