Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GAGA

    GAGA Zelenáč fóra

    Nebyl by k mání nějaký velikonoční úkol ,vůbec nevadí ,že nejsou Velikonoce ,my rádi počkáme!!!
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Počkej si do velikonoc a určitě nějaký bude :D
     
  3. HoFa8

    HoFa8 Pisálek fóra

    Mě něco ušlo nebo si děláte srandu , píšete Marauderovy dny a jezdí po moři Svoboda , v novinkách jsem to nečetl o změnách
     
  4. Svoboda II. pěkná odměna
    2023-03-03 10:44:16
    Získal jsi 928081 x Perly .
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    neušlo, jen nemáme oznamy. Nikdo je nemá nedostali jsme je zatím. Jezdí Svoboda i Marauder
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Takže zítra nám začne akce Prokletí Krakena. Asi příznačný název - akční NPC budou vyskakovat jednou za 4 hodiny, jak geniální. Vidím 2 možnosti. Ta první, dost nepravděpodobná, že vyskočí dost akčních NPC, aby bylo 4 hodiny co střílet. Jenže to by asi došlo k přetížení serverů a seknutí hry. Anebo druhá možnost, pravděpodobnější, že vyskočí akční NPC, které max do hodiny zmizí, protože je budou všichni nahánět do úkolů a sezony (předpokládám, že nějaký úkol do sezony bude). A pak se bude 3 hodiny čekat, než vyskočí další várka. Takže čtvrtinu času akce a tři čtvrtiny času nic. Jsem zvědavej, jak moc se pletu. Kéž bych se pletl ;)
     
    _.Vodník._s.c.a. tohle ocenil(a).
  7. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Nediv se. Když jsem to četl, tak mi z toho vyšlo, že je to akce pouze pro boty. Než hrající hráč loď najde, tak jí boty sestřílí.
     
  8. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Žádná munice nebude mít větší DMG?Či čím se to bude tedy střílet?
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to akce v Atlantidě - torpédy.
    Jak jsem psal výše, přál jsem si abych se spletl. Bohužel ne, jen s tím rozdílem, že se Alfa potomci, kteří vyskočili ve 12 nestříleli hodinu. Už po 15ti minutách není šance nějakého najít, takže teď na 3 a 3/4 hodiny akce vlastně neběží. Paráda. Takže kolem 16 nashledanou, nemá cenu u toho sedět, když vlastně akce není.
    A klasickej úkol: Poraz 10x Alfa potomek. Proč pořád poslední rána, proč ne něco jinýho? Ať si to jdou pánové z BP zkusit. Střílíte eventa sám a jakmile "čára života" pod ním zčervená, najednou ho s vámi střílí plno dalších lodí na poslední ránu.
    Za mně všechno špatně, akce má obrovské mínus. Nebo spíš akce neakce
     
    _.Vodník._s.c.a. tohle ocenil(a).
  10. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Prosim o radu,jak vidim na mori nekteri hraci dokazi strilet akcni npc Alfa potomak,tak,ze jim vubec neujizdi.Vi nekdo jak na to? Spomalovaci rakety to nedokazi.
    Diky
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    všiml sis jak rychle střílí torpéda? V moment kdy vystřelíš se NPC zastaví. Pokud mají rychlou střelbu tak teoreticky může NPC stát celou dobu. Pokud ho střílí víc lidí tak je to ještě pravděpodobnější.
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Teda dát akci do Atlantidy, kde se všichni, kdo jí chtějí hrát, musí namačkat na 8 map, to je nápad hodný BP :mad::mad::mad:
     
    dedek1947CSA tohle ocenil(a).
  13. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Pripadlo mi,ze strili beznou rychlosti do npc .DMG mel kolem 40k na torpedo(nepouzival vobec prach).Asi pul hodiny jsem mu kradl posledni vystrely a on vubec nereagoval, jak na chetu,tak na mori,jel si porad to svoje. To je jedine ceho jsem si vsiml.Ted taky koukam,ze vede tady u nas zebricek akce.:cool:
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemáš šanci se umístit v žebříčku akce, pokud hraješ normálně, to je naprosto běžné. Ty cifry, které mají hráči na prvních místech, se nedají nastřílet tak, že u toho budeš sedět.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Jo to je mi jasny ,jak to hraji ti nejvetsi borci na prednich prickach.Kdyz byl nedavno vyhlasen debuf Mam te ,temer jsem mel sanci dosahnoz na zlatou placku pred lodi,ale bohuzel 14dnu debufu uteklo jako voda a jsem opet spodina. Dal bych jim aspon mesic!!!:mad:
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevím, jak to dělaj, jak jim ty BZ a další odečítaj, ale po žádném debuffu jsem se neposunul ani v hodnosti, ani v žebříčkách, ani o jedno místo. Zřejmě všichni, co je přistihli, byli až za mnou ;)
     
  17. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    A všimli jste se pánové a dámy, že prvních 25 lidí v žebříčkách debuff nedostává? Čím to asi je?:p
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Strili o hodne pomaleji nez ja a presto NPC stoji,jak prikovane.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  20. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    No ja tusim,ale nechci te rozcilovat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.