Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Věř mi, že na admin discordu bylo taky veselo.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  2. hami

    hami Perspektivní autor

    další věc jste zkazily umíte vůbec něco udělat správně a hlavně pro hráče
     
  3. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    Leo,ruku na srdce, NPC bylo vždy dosť,len keby boti neboli,oni všetko vystrieľajú :) aaaa stááále s nimi ničsa nedeje :)
     
    *štěpánek* a crabat tohle ocenili.
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    souhlasím, několikrát jsme navrhovali vlnu debuffů hned na začátku akce. To by vyřešilo většinu botáků a poctiví hráči si mohli úžít hezkou akci. Místo toho udělali tuto úpravu a nejen vy nadáváte. Protože ještě pořád upravuju a aktualizuju forum po změně s ponorkama na hladině a taky mám jiný věci na práci, ke hře jsem se od začátku akce dostala předevčírem na 3 h. Než jsem stihla znovu lognout tak už je akce oholená a nemá víceméně smysl. Tohle nevychytali a přesto že jsem docela chápavý a trpělivý člověk tentokrát vytočili i mě. Tenhle názor má víc adminů, ale rozhodnutí je bohužel na jiných.
     
    Silvio44, *štěpánek* a niki.2001 tohle ocenili.
  5. hami

    hami Perspektivní autor

    ja PŘESTAVAM platit ne má cenu dávat peníze lidem co dělají takové prasárny
     
  6. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    akú úpravu spravili? mám pocit, že je ešte viac boteroch ako bývalo :D
     
    kuloprda a niki.2001 tohle ocenili.
  7. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ...asi BP UŽ NESTOJÍ O HRÁČE , KTEŘÍ BUDOU PLATIT a už vůbec ne o nové potenciální platící , takže to opravdu bude tak , že BP chce zavřít krám , je to škoda u této hry jsem i přes všechny úskalí vydržel 14let, nevím jestli dokážu najít adekvátní hru této ...
     
  8. hami

    hami Perspektivní autor

    je taková
     
  9. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  10. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Opravdu BP neřeší válku na ukrajině a budem tu slavit svátky rusáku!
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To se BP opravdu nepovedlo :-(
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    politika do hry nepatří. ruští hráči mají právo na svou Svobodu stejně jako hráči jiné země.
     
    _.Vodník._s.c.a. a Canabis-cz tohle ocenili.
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nesouhlasím. Ukrajina má právo na svou Svobodu a ne bojovat s ruskými agresory.
     
    crabat a †R.I.P[†] tohle ocenili.
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    znovu opakuji, do hry politika nepatří. Ruští hráči nejsou Rusko. Podle tvé logiky by museli být vyřazení i američtí hráči, protože jejich země vyvolala několik válek v různých zemích. Hráči jsou lidé a je jedno z jaké země jsou. Politickou situaci zde určitě nebudeme rozebírat. Takové příspěvky budu mazat.
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  15. crabat

    crabat Rádoby autor

    pokud nepatří proč vidím jezdit na GA3 loďky se "zetkem" za nickem a kupodivu min jedna v cechu RUS. Před únorem 22 to neměly. Pak ani to do hry nepatří
     
    †R.I.P[†] tohle ocenil(a).
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To slyšíme poslední dobou dost často: politika do sportu nepatří, teď do hry nepatří. Bohužel v dnešní době patří, tvrdit, že ne je nesmysl. Všechno souvisí se vším. Když mají ruští hráči právo hrát, proč ho nemají ukrajinští? Oni hrát nemůžou, musí se bránit.
    A nějak si nemůžu vybavit, že by někdy v poslední době USA napadli nějaký stát s cílem ho obsadit.
    Ale dobře necháme toho, stejně tady nic nevyřešíme.
     
    crabat a †R.I.P[†] tohle ocenili.
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    crabat tak je nahlas, my nevidíme všechny hráče a pokud má někdo nevhodný nick tak ho nahlaš na podporu, ale podle mě podporovat jednu nebo druhou stranu takovým znakem není stejné jako zakázat jedné nebo druhé straně akci na moři.
     
  18. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Den obránců vlasti...... Rusko nikoho napadnout nemůže,ale tito "obránci" vlasti evidentně jo.Nu výborná akce,to se opět BP zviditelnil:eek: A bohužel jak píše Geralt 64...všechno souvisí se vším....
     
    crabat tohle ocenil(a).
  19. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    Pořád nejdou vzit akční ukoly....
     
  20. Raptor3000

    Raptor3000 Pisálek fóra

    Ja som si dnes za duše kúpil ponorku a v sklade ju nemám, no duše mi odčítalo. Super.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.