Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Obcas tam zajdu nevim no admirala vcera sam 1,5h urcite.Odmena k smichu ,nevim kde berete ty yuolong.Jsem zatim na 1. A kdyby to bylo tak super bylo by tam narvano ,povetsinou tam brouzdam sam obcas jsme tam ve dvouch .
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Když máš reputaci 50+, a střílíš admirála který nemá jméno :), máš DMG tak dostaneš yulongy navíc, 4x jsem dostal 8K a 1x 3K.. tudíž pokud máš lepší loď a dobře nastavenou je to pro tebe reálné..

    PS: jinak po hodinách hledání v atlantidě

    2023-01-30 21:44:20
    Získal jsi 1 x Vodní gavagai .

    event pro mě prakticky skončil :) a hurá na body z boje :)
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Jenomze ja prave DMG nemam strilim 14k.REputaci taky nemam jsem tam kratce.Ja teda uz Youlong moc neresim spise safad mince. Nastaveni ponorky zatim moc neovladam a to jen proto,ze jsem sklamanej z Atlantidy.Rok se na to tesim a pak zjistim,ze je to uplne nova hra a pekne od nuly a to ja uz nemam zapotrebi.Kolik let to trvalo nahladine ,radeji ani nepocitat.
     
  4. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    stepanku mas pravdu kazdemu se to rika co to hraje pomalu od zacatku a ma vse
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Atlantida ještě není konečná. Bude ještě několik milníků, které udělají hru zajímavějším. Potom možná budete nadávat, že jste se jí víc nevěnovali.
    Téma Atlantidy sem ale nepatří takže se držme tématů akci, Atlantida má vlastní diskuzní vlákno.
     
  6. Mám úkol Poraz 1 krát Řvouucí drak a uber NPC 14200000 alespoň zásahových bodů střílím kde co ,ale nic nepřičítá
     
  7. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    to musis akcnimu admiralovi,ta lod nema jmeno :D
     
  8. durik6

    durik6 Zelenáč fóra

    leo doté doby tu už nikdo nebude
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Opravdu by nešel přidat ten Rtuťovitý zajíc? Hledat ho je hnus velebnosti :)
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    žádali jsme o to několikrát, ale je tak výdělečný, že nejspíš nechtějí zvýšit počet
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bude aktualizovaná akce Marauderovy dny, nové FAQ najdete v Časté dotazy (akce).
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No zase taková sláva ten zajíc není.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a 8 000 nebo 160 orichalkum jinak dostaneš z čeho?
     
  14. DogvsCat

    DogvsCat Pisálek fóra

    Zajic, je opravdu dobrej. 8000 youlong nepada casto,ale zhruba 150 orichalkum dostavam z kazdeho druheho.
     
  15. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Nastřílet přes 100 npc do sezóny s tím neskutečným počtem boťáků,je opravdu dobrej fór.Jestli toto je onen proklamovaný boj s boťáky,tak jak to bude vypadat,až se "bojovat " nebude....:eek:
     
  16. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Zase mraky lidí na war programech, to je hnus velebnosti ....
     
  17. zlajanule

    zlajanule Zelenáč fóra

    hraješ blbý server u nás je to fajn
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Lov zlomených srdcí
     
  19. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj.
    Krakeni munice na hladine jde koupit ,ale akcni torpeda jsou kde? 50ks v kodu je drobet malo na 5 dni.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.