Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Akorát jsem na to šel taky hudrovat a koukám že si mě předběhl...podařilo se mi 5x chybí ještě 7x a za dnešek nic.Jako to jsou hlavy kdo tohle vymyslel.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už jsme s kolegy z jiných týmů dávali několik návrhů na změnu, ale pokud dojde ke změně takne dřív než zítra
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    za půl až 3/4 hodiny bude restart, který zvýší o dost počet vyvolávaných NPC na server a přidá zářící duše do těchto NPC
     
  4. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Nejlepší by bylo,kdyby event admirálové prostě mizely po nějaké době.Mají velké HP a DMG,proto jich jezdí také tolik.Uvidíme co s tím udělají...to je to poslední co mi chybí a mám hotovo :)
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Super že zase někteří fňukaj a doustanou vše hned, já mám všechny desingy atd.. kdo na to nemá tak nemá co dostávat odměny hotovo.
     
  6. nazgul

    nazgul Zelenáč fóra

    No to se hold musíš víc snažit,pak fnukat nebudeš muset:) nevidím že by někdo fnukal mimo Tebe:) Když něco nejde,tak se to napíše ne?Nu a změna je na cestě,jde to vid?
     
  7. Maniak

    Maniak Pisálek fóra

    Co se počítá do předmětů v ramci akce k dokončení úkolu ?
     
  8. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Rozhodne nefnukam tim chci rici, ze dnes jsem dosahl vseho v tomto eventu a hraci stale breci ze nemuzou spawnovat eventy ci nemaji zarici duse.. tak je to smutny.. asi jsi nepochopil co jsem napsal;)
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Maniak to jsou ty háky co dostáváš za úkoly, vyvoláváš tím admirály
     
  10. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    :-( jakor a ty odmeny co dostavate zadarmo atd tak proto mate vse
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ronny nemachruj. Jestli si opravdu už všechno dodělal, tak si měl štěstí, ne že jsi takovej borec. Tak nedělej z ostatních lamky. Zářící duše opravdu skoro nejsou a použít háky je zázrak. I když zvedli počet, tak třeba hned po restartu použiješ 3-4 háky a už je konec.
     
  12. Pulpo*

    Pulpo* Pisálek fóra

    Ahoj, co jsou zač ty 3 tajné ukoly? To je musím někde hledat?
     
  13. ciernaperla111

    ciernaperla111 Zelenáč fóra


    no ale problem je ten ze ich mam pouzit a neviem ake to su predmety
     
  14. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Ne,Ty myslíš ;použij akční přeměty v rámci akce 12x vid?.To je něco jineho ale.Jsou to ty háky co přivolají admirala,získáš je plněním ukolu v bezp.přístavu.Najdeš je pak pod modrou hvězdou v menu na moři,(jak máš amulety atd.)
     
  15. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Čau Gery, není to o štěstí - a nemám čas na hraní, jelikož máš nastřílet 125 npc prokletý ti napadnou hned a proměníš to za zařící to za prvé a spawn admirálů - když střílíš tohoto Strašidelný Gracewind - a máš ty háky - tak před koncem stačí na to jen klikat udělal jsem takhle jich třeba 5 za sebou.. ale jelikož zvedli zářicí tak by jste to měli mít vše hned hotový. :)
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A myslíš, že jsi jedinej koho to napadlo? Zkoušel jsem několikrát a ani jednou se nepovedlo :) Smůla :)
     
  17. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    tak si dej budíček na 3 ráno :p :D a dáš to :D
     
  18. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Děti nehádejte se
     
  19. ciernaperla111

    ciernaperla111 Zelenáč fóra

    no myslel som si ale je trosku tazke ich vyvolat ale dakujem
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    My se nehádáme, na to se už známe moc dlouho ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.