Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    protože je BP lakome
     
    亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).
  2. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Feedback k Magellan akci:

    1) Odměny za žebříček akce jsou poněkud směšné, vezmeme-li v potaz, že do žebříčku akce se nedostane velice slabá loď, které by Nadvládci lvl2. udělali radost, tak by nebylo od věci odměnu zvednout na alespoň Nadvládce lvl4 třebas v menším počtu.

    2) Abychom předešli každé vlně hatu a nenávisti co následuje po vypuštění eventů poslední dobou, nebylo by od věci, kdyby se někdo z centrály podíval na nadchezíjící event a zamyslel se nad odměnou za eventové NPC.

    Beru to, že je to třebas malý event, plně tomu rozumím, ale chtělo by to od Bigpointu nějaké vyjádření... protože udělat jednou malý event s pěknou odměnou a následně event co se téměř nevyplatí střílet nedává smysl.. Buď to nechat v jedné rovině a vyhnout se případné vlně negativity od hráčů a nebo bohužel mít naštvanou komunitu, osobně si myslím, že ty přepálené odměny jsou sice fajn, ale k čemu? To, že má hodně z nás desítky milionů korun, yulongů a miliony safanadů když je nemáme za co utratit je víceméně k ničemu.
     
  3. hami

    hami Perspektivní autor

    male eventy jsou jen aby mohly dávat balíčky jde tu jen o zisk
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    LUΞCKΞRS™ na odměny z NPC už se upozornovalo a děla v žebříčku jsem předala dál
     
    LUΞCKΞRS™ tohle ocenil(a).
  5. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    ty jo ty mas miliony safanadu jo tak to se mas jsem rada kdyz mam 100k a stele mi cxhybi jak jen to ty lidi delaj .)
     
  6. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    nechapu kde beres tech milionu safanadů kdes to vzal????
     
  7. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Válka o Vashtalk a nebo začátek té akce s Hvězdama, když za jednu hvězdu člověk dostal 350k safanadů :) Za ty 3-4hodiny co ten event jel a byly tam takový odměny jsem udělal skoro 2mil. safanadů. Pak to trošku snížily. Ale i na Vashtalku šlo udělat zásoby jen tím, že jsi střílel event
     
  8. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    to ses dobrej klobouk dolu :))
     
  9. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    O tom jak je kdo dobrej to není, ale opravdu by mě zajímalo co s tím BP udělá. Osobně by bylo nejlepší, kdyby ty eventy stály za prd, protože už takhle má spousta malých lodiček miliony korunek a posílat velký flotilky za půl míče pro ně je prd ;-) Kdo to má bránit ty ostrovy furt :D A nebo ať jsou ty akce lepší, člověk vydělává miliony yulongů atd... ale chtělo by to za něco utratit :)
     
  10. Raptor3000

    Raptor3000 Pisálek fóra

    Až máš toľko koruniek tak by som ocenil, keby si mi pomohol nastrieľať loďstvo na PS 26. Už 4 mesiace sa k tomu neviem dopracovať pre nedostatok koruniek. Väčšinou najslabšie loďstvo keď ako slabá lodička sa k nemu môžem priblížiť stojí 200 - 400 tisíc a z Ťahača odstrelím 2M. No super PS. Tak si spočítaj koľko potrebujem koruniek na splnenie PS, keď potrebujem odstreliť 100M. Možno by bolo dobré pouvažovať na zjednodušení PS-ky, pretože nevidím to reálne v tomto možno i nasledujúcom roku ju spraviť.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Raptor3000 návrh na změnu téhle PZ už se centrále posílal, znovu to připomenu v reportu.

    Držte se tady tématu akcí prosím.
     
  12. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    budou n ejake ukoly do sezony na mince z teto akce ted tam nic nevidim?
     
  13. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Concepcion 2 dává to samé jako Číhal,ok,ale nejsou truhly..Za pul hodiny jsem našel jednu.Málo NPC,truhly skoro vubec,proč?
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    truhly, málo NPC i žádné úkoly do sezóny už jsou hlášené.
     
  15. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    diky a odmena typu 35 safana z lode to je vysmech:(
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to krátká akce. Nemůžou být u všech akcí pokaždé odměny nadprůměrné.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    K akci nejsou žádné úkoly do sezony? Tak to je potom opravdu akce úplně k ničemu ;)
     
  18. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    ale je je akce za akci a to to jde
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A k čemu ti je akce, při který nemáš důvod nic střílet?
     
  20. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    a ty neco potrebujes nebo o co tobe jde ? akce za akci a stale malo tak ja nevim
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.