Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ......................................dostanu BAN za prostořekost.........I will get BAN for being verbose?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *==danger==* rozhodně kapitánka Lili jako community managerka a CM_ Lili jako chat moderátor není stejná osoba.
    Pokud budeš dál spamovat tak ten ban dostaneš
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Vidim to kazdy den. Banovani je slabe a hraci uz vedi ze nedostanou trvaly zakaz . Za to kolik si nahrabou botovanim pak tech 14 dni banu v pohode vydrzi.
    Bohuzel je to tak, ze i hraci kteri nepouzivali programy uz je pouzivaji,vedi ze trest je mirny.:(
     
    Svijanskákněžna a bimbik1 tohle ocenili.
  4. Hoši trest na dva nebo tři měsíce to nejde , kdo by tady hrál
     
    GAGA tohle ocenil(a).
  5. Frost

    Frost Vycházející hvězda fóra

    Králičí nájezdníci
     
  6. RagnarTopG

    RagnarTopG Zelenáč fóra

    Hoj, má někdo sestřeleného admirála? Vyplatí se alespoň ten?

    Ty basic NPC na moři jsou hrozný. Mám full bašty a moc to teda nevydělává. Těžko říct, ale 50K perel za hodinu a pár bezcenných krystalů? Tohle je docela propadák. To samé je NPC v atlantidě.

    Jako nezlobte se na mě, ale je to hrozná akce, člověk je v tak brutální ztrátě ve srovnání s OBYČ NPC v Atlantidě, že se mi to nechce ani věřit. Není to tak, že BP nemá žádný staff a už se tam ty odměny prostě vůbec neřeší? Ctrl C, Ctrl V, akce má odměny z minulých let? Nemůže to být ono?

    Mám lehce vylepšenou ponorku pár naváděníma na torpéda a nic prémiového jsem nekupoval a mám tam 700.000 - 800.000 perel za hodinu střílení NPC. Proč by někdo střílel světelnou municí NPCčka na hraně výdělku? Hádám, že kdo nemá koupené spešl děla bude tak -90% kdyby měl světelku kupovat....
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Získal jsi 164 x Orichalkum připadá ti to jako bezcenná odměna? Odměny jsou hlášené. NPC se střílí převážně do sezóny i když nejsou úplně výdělečná a krystaly jsou možná zbytečné jen pro full lodě, které už mají vše naplno, ale malým se hodí.
     
  8. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Admirála nieje vidno na mape,ale kedže tu stáááále mááááme veľa boteroch,tak oni ho vidia a začnú strieľat,takže vieš kdde je :)
     
  9. RagnarTopG

    RagnarTopG Zelenáč fóra

    Hodně mě nebaví styl zdejších adminů. Čekal jsem konstruktivní diskuzi. Ano odměna mi připadá zbytečná! Krystaly pro malé lodě? To je co za vtip? V Atlantidě bez eventu mám cca 2300 krystalů když si je koupím za perly které tam za tu hodinu nafarmim. Akce kde se spadne na mapě pár balónu s 10 k hp snad za 2 krystaly... No , co dodat. Vidím, že ať napíše uživatel jakoukoliv kritiku nebo podmět, tak se vždy ukáže admin a napíše odpověď ve stylu vše je fajn, odměna já ok atd. Vrátil jsem se sem po hooodne moc letech z nostalgie a pěkně si rozjel loď ale vidím že jsem jen zbytečně propálil nějaký čas neboť ta hra fakt už jen dodělává. Event oblevy byl ok jenom proto, že v něm šlo za perly koupit bašty 0 1 a 2 stupně. To vážně nikdo nevidí že není problém mít v Atlantidě za den hraní 6 mega perel???

    Mám koupený balíček za 1 k CZK na krystaly, mám odehráno 14 dní, možná trochu víc. Mám full talenty, mám full všechno relevantní opevnění u něčeho mi chybí dva levels. Mám full bašty a basic elitní municí dávám 150k bez ničeho. To mi vážně někdo bude vysvětlovat že s tím, kde ta hra nyní je, je ten event k něčemu dobrý? Možná tak pro někoho kdo chce design do sbírky.

    Ještě jednou napíši, že a mou ponorkou kde mám jen nějakých 50 zlepšováků na torpéda mám možnost bez eventu vyfatmit z Atlantidy 6000000 perel. To znamená, že ta hra je už úplně někde jinde než kde je ten event. Hádám že ty odměny by byly relevantní tak 5 let nazpátek.

    Kdyby z toho padalo relevantní množství yulonskych mincí tak nic nepovím.

    Jinak dodám že ano, jediná odměna co stojí za řeč je orichalkum ale přece se nemůže už vše točit jen kolem Atlantidy? Jako jo za ztrátu nemalého množství času v Atlantidě si vyfulim lodičku docela rychle ale k čemu to je dobré, když ta hra už nic na mapě moře nenabízí?

    No nic já si tímto výlevem alespon utřídil myšlenky a má nostalgie z dob dávno minulých je pryc. Byla to doba někdy od spuštění do kdy na sf byla novinka admirálské dělo. Vidím že ta hra se už scvrknula jenom na to, že bp udělá tlustou čáru za kontentem hry, např. Zpřístupní miliony perel aby měl člověk pocit že progresuje a přidá nový kontent, což je ok, ta hra se vyvíjí, ale to, že mu nadělí 5 let starý event a hodí do shopu balíčky za 2000 Kč... To už je moc.. navíc všichni ti staří dobří hráči jsou už daaaavno pryč. Vidím že zůstaly jenom ti toxici a boteři. Takže děkuji a přeji pěkné zážitky ze hry.
     
  10. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Mě to připadá ,že nevíš co vlastně chceš na jednu stranu si stěžuješ a na druhou se chlubíš a ještě nakonec urážíš
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  11. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Nevím co se tu řeší upřímně ale event je luxusní - pokud uděláš úkoly na moři a budeš mít 50 reputace. Tak z eventu pokud máš DMG dostaneš instantně 8000 nebo 3000 yulong. Teď jsem dodělal úkoly a jelikož mám DMG a střílím 1,5. Tak jen pro info:
    2023-01-30 118:16Získal jsi 8000 x Yulongská mince .
    .2023-01-30 11:24:56Získal jsi 8000 x Yulongská mince .
    2023-01-30 11:35:32Získal jsi 3000 x Yulongská mince .

    je to luxusní.. desing se mi na poslední ránu ještě nepovedl.

    takže za mě pecka pořád potřebuji mraky yulongů, perle nikdo už neřeší :)

    hezký den
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Teď jsem zkusil akční úkoly v Atlantidě. Najít tam Rtuťovitýho zajíce je úkol skoro nadlidskej. Nešlo by nějaké přidat?
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jezdí na všech mapách, to už je hlášeno a žádali jsme i o zvýšení počtu NPC
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na 3 běžné a jeden opakovací potřebuješ 3 nebo 4 zajíce. Dělal jsem ty úkoly hodinu a 40 minut. Pokud nevyskočí vedle tebe, nemáš šanci.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    • snížíme počet luceren z 15 na 5
    • Tak za to snizeni moooc moooc dekuji:(.Tesil jsem se jak,budou NPC do sezony odsejpat a nez se clovek dostane z prace k PC uz je to ponizene,Super.:mad:
     
  17. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Tak tak, to snížení počtu luceren je podpásovka, protože bez plného nastřílení všech map do sezony není šance na poslední truhlu....
     
  18. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Nechci být zlý, ale toto je hrozná s prominutím vyčůranost. 3 měsíce je na sezonu a 1000 NPC je moc? to máš cca 350 když budu přehánět na měsíc, což máš 10 na den? cca jak jednoduché. Hlavně upřímně toto vlákno je založené k eventům, a spíše bych tu psal daleko důležitější věci, jako například, že musíš jezdit v atlantidě 2 hodiny aby jsi našel 2 NPC.. ale zase jak jsem již psal, je to luxusní na yulongy, lodičku už také mám :) takže palec nahoru, až na tu atlantidu. :) hezký večer
     
  19. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    No hraci v mem okoli Atlantidu nehraji nebo nehroti,proto se tu ani moc nemluvi.Muj odhad do leta ji zavrou.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Kdyby ses tam aspoň podíval, tak bys hned věděl, že tvůj odhad je dost mimo mísu :)
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.