Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nekupoval jsi balíček s hořící ledovou?
     
  2. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    ne nekupoval
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  4. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    v 12.45 jsem si koupil za perly 100000 ledové munice když jsem zjistil že nebyla připsaná kontroloval jsem deník tam bylo napsáno že jsem ji koupil ted mi to změnili na ledově ohnivou tak jsem koupil v 15.03 za perly jen 1000 ledové v deníku mám že byla připsaná ale v inventáři není proč mi ji změnily to nevím
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud potřebuješ řešit 1000 munice tak napiš na podporu, ale předevčírem byl problém s nákupem munice, včera to scriptem opravovali, dnes by žádný problém být neměl.
     
  6. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Já jí normálně mám.
     
  7. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    1000 munice neřeším ale včera jsem nějakou ledovku měl nevím kolik dnes další přikoupil a nemám žádnou chtěl bych střílet jeleny ale jinou municí se nevyplatí napíšu na podporu díky
     
  8. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Z toho si nic nedělej. Já přišel o 250 000. Munice odebrána, ale nikde jsem neviděl, že by vrátili cenu. Takže BP už začal i s okrádáním hráčů. Paráda.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkuste si pročíst celý forum. Předevčírem byl problém s nákupem munice. Včera ji připisovali scriptem. Dnes proběhl druhý script. Nákup munky spočíval ve výměně jedné za druhou + další měna, takže pokud Vám zmizela třeba ledovka tak se podívejte jestli Vám nepřibyla hořící ledová.
     
  10. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  11. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Úsměvné
     
  12. LeNTS95

    LeNTS95 Zelenáč fóra

    Dal som do kotlíku 20mega perál,mal som asi 800 virgo 100 cancer 150 capricornus a 900 sagitarius ,virgo mi ostalo len 150 ako som mal a cancer a capricornus mam len cca po 50 a sagitaruus len cca 680 ,vypli ste znova čo ste dnes pridali,som zvedavy či sa mi vrátia perly ,alebo svitky ak nič končim už som po novom roku prestal platit hra ide do kytek :) edit
     
  13. Pláčeš na špatným hrobě toto piš na podporu
     
  14. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    tolik resetů a hlavně schodit , nahodit vše , nenbí nikde v ONLINE HRÁCH - jen u SEA od BP
    Začíná mně to sr*t, střčílím hada solo reset , fiku odměna ,ať dělají tytzo resety ,v resetech po 24 hodináxg , nikde nejsou hlášený resety a hlavně není jich tolik denbně jako tady , ať už se někdo nad tím zamyslí - jak to uidělat líp
     
  15. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    tady se řeší - stále a neustále booty / přes třetí osobu , booty BP / a nikdo mně nepřevědčí ,že to není jinak , ale co by se řewšít mělo se neřeěí !!!!!
     
  16. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    hraji to cca 12 let , kapitanka LILI , / dotáhla to tu - dál něž já / pamatuji si CM Lili a myslím si , že je to ta samá osoba , akorát se mi chce zvracet ,kam ten svět spěje , já už to tu nějak doklrpu , ale co naše děti a jejich děti ....
     
  17. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    íšu málo na CHAT i FORUM , většinouz chytám BAN za prostoiřekost
     
  18. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    Ětve mně , hodně mně to štvew , tato hra upadá - milovými kroky
     
  19. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

  20. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    2x už jsem vyměnil PC za lepší , jen kvůli SEA . Začínal jsem na Pentium 4 538 MB /catch4 MBú windows XP, potom přišlo klient AMND mraky vychytábek a nakonec PC exprt server, aby mi to vůbec jelo.
    Nevím jak komu , ale já mám WINDOW1164 bit , myslím ,že toto je je "zatím na tuto hru " READY 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz 2.59 GHz,,32,00 GB (použitelné: 16,77 GB)..... a stále RESETY, nebaví m,něBP
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.