Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Na ge7 splneno za cca 2 hodinky ,,
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak to jdi zkusit na ultra server a budeš mít možná dva za den :D
     
    pipoch.01 tohle ocenil(a).
  3. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Leo pro to hraju ge7 :) Dá se to splnit kdekoli kdyz si človek vybuduje respekt vzajemna spolupráce klanu dokáže vše a lidská trpielivost a chtít neco dokazat prekona všechny prekážky :) PS: Ale jasne lehký to nemaj jen trošku podpichuju :) JA _pumu :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak to má být, hra bývala kdysi zábavná hlavně kvůli komunikaci na TS a soudržnosti. Snad se to zas vrátí.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  5. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    leo nevrati na to zapomen
     
  6. naky333

    naky333 Rádoby autor

    fajne vtip leo noví hráči nepřichází a ti staří už jen odchází z cechu kde jsem už hrají jen 3-5 lodí ani tone a jeto jen díky BP a stavu hry lags, chyby, většinu špatné akce ,drahá platební oblast ,žádné vyvážení hry staré sea bylo dobré ale TED UŽ ČEKA JEN NA SMRT smutné že zaměstnanci BP vidí jen peníze a i když hráči platí hra je pořad a pořad horší
     
    Naposledy upraveno: 19/6/23
  7. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    ten ukol s 15 je opakovacka? ci ?
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pro Vaši informaci:

    Provedla jsem menší změnu v oznamování pravidelných výprodejů. V sekci Akce je nyní vlákno pro většinu pravidelných výprodejů. Kvůli lepší přehlednosti kdy byl poslední výprodej budu dávat oznámení s datumy stále do stejného vlákna. To znamená, že ve vláknu například Rozšíření bude hlavní popisek s obrázkem a jakmile bude nový výprodej budou datumy v dalším příspěvku, další výprodej bude pod ním atd. Lépe si tak budete moct zjistit kdy byl poslední výprodej a kdy by mohl být další. V Nových příspěvcích se Vám to bez problému zobrazí.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Led ve slunečním svitu
     
  10. Silvio44

    Silvio44 Pisálek fóra

    je strasne malo vraku a skrinek za hodinu hrani jsem nasla 2 vraky a 3 skrinky auru by taky mohli dat do trhu
     
  11. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Nalogovat nejde,hra nejde.Pěkně se Nám akce kde nejsou NPC,dají 3 duše za drahou munici daří a bez sopky na kterou jsou ukoly.Tleskám
     
    _.Vodník._s.c.a. tohle ocenil(a).
  12. Nákup na moři je pomalý ,hra se zastaví ,nic nefunguje a nejde ani odlogovat ,už to takto blbě dlouho nešlo
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    málo NPC, truhel i vraků je hlášený. Akce se určitě bude upravovat, ale počítám, že až v pondělí.
    Obchod je stále tak pomalý? Furt jsou problémy se hrou?
     
  14. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    2023-07-08 15:17:32
    Získal jsi 6255 x Perly .
    2023-07-08 15:17:32
    Získáváš 20x Sigurd Lundgren reputace.
    2023-07-08 15:17:32
    Získal jsi 57 x Prokleté duše .
    2023-07-08 15:17:32
    Potopil jsi loď Ódinova moc.

    toto vse za 2.2 mm zivota
     
  15. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Nevím jak vám, ale nejdou mi brát akční úkoly. Šel jen ten první na truhly a teď mi to píše, že pro mě nemají další úkoly zadavatelé
     
  16. didinka72

    didinka72 Pisálek fóra

    me taky nejdou brat ukoly
     
  17. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    ani mě ne
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zkuste přijmout úkoly po poledni, pokud to stále nepůjde napište na podporu, discord nebo sem
     
  19. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Jdou vám akční úkoly? Mě opět ne...:mad::eek:
     
  20. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    tiež žiaddne nejdú
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.