Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Tak to mám taky asi smulu :) Protože mám Platonu 200,solomonu 2555,krapet nepoměr.Jinak koukám ona bude puštěna i sopka?Nebo to je chybná hláška?
     
  2. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Zdá se že na trhu mají platonovy a solomonovy mince prohozené, nebo je to nejapnej vtip!
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemaj, přidali platonovy i do úkolů. Je to o štěstí, z admirálů se jich dá získat dost a z NPC taky padaj.

    Za jedno odpoledne

    upload_2023-6-3_22-2-16.png
     
  4. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Osobně mám ty mince taky na prd, ty platonovy mince se schánějí špatně.Platonovy 1200, ale solonových mám přes 7000. A ty solonové není ani za co utratit.
    Asi udělali soudruzi z NDR někde chybu:)
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  5. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    6300 vs 460 Platonu...pěkný,do toho enemaci....z NPC vypadne platon jednou za uherák,nevyvážená akce.Alespon nestálé aury dejte do trhu jako minule
     
    Silvio44 a ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenili.
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dala jsem návrh na úpravu, ale takto je to plánované. Pokud dojde ke změně tak ne dřív než v pondělí.
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  7. naky333

    naky333 Rádoby autor

    získat platonovy mince je hruza si sf team myslí že tu mužeme trávit celí den pro mě je to nereálné v týdnu takže ode mě velké mínus ohledně tohoto další event pro programy
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ultra server bude mít v 1 h neohlášený restart, počítejte s tím
     
  9. ~~~VASIL~~~

    ~~~VASIL~~~ Zelenáč fóra

    nemá bejt svoboda? nebo jen já ji nevidím?
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  11. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Tak z admirálu se dá konečně ve skrovném množství vystřelit pár ks platon.mincí.No že zas ty admirálové téměř nejsou ,je věc druhá.To je akce tak pro duchodce,sedět u toho od rána do večera,určitě ne pro lidi co se snaží i trochu žít.Co jako se solomon.mincemi?V trhu jsou jen amulety,dejte ke koupi něco užitečného za to.Třeba nestálé aury at si mužu v klidu zahrát,ne se nechat furt topit jak pes D
     
    nazgul a Silvio44 tohle ocenili.
  12. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    to soudruzi z NDR nedomysleli...
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Poslala jsem návrh na přidání položek za Solomonovy mince.
     
    juraj888 a Silvio44 tohle ocenili.
  14. hami

    hami Perspektivní autor

    ano ano zase zkazili dobrou akci ale upřímě každý kdo tuto hru hraje déle ví že pokud je něco dobré pro hráče tak to néni dobré pro BP a pro sf team prostě klasika
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  16. hami

    hami Perspektivní autor

    těma admiralama co nejsou na moři eventovýma odpoledne jich bylo ještě dost na každé mapě místo zlepšení tak zhoršení :) JAKO VŽDY od vás se nic jiného nedá čekat
     
  17. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    stale se tu nekomu neco nelibi ja nevim jak se rekne dej prst vezme celou ruku dneska tu mate pomalu vse zadarmo .Tak nedelejte akci a je to kdyz se vam nelibi
     
    juraj888 a Canabis-cz tohle ocenili.
  18. ~~~VASIL~~~

    ~~~VASIL~~~ Zelenáč fóra

    na GA3 není svoboda zase.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hami v admirálech se změnilo jen to, že se omezil počet kolik jich může být najednou na jedné mapě. Kdyby sis přečetl forum věděl bys, že se do nich přidaly Platonovy mince takže před restartem je stříleli jen ti co chtěli kousek mapy nebo do úkolu, teď je střílí všichni aby získali platonovy mince. Takže podle mě je to zlepšení a ne zhoršení tak si odpusť to rejpání.
    ~~~VASIL~~~ svoboda byla spuštěna skoro o 12 h později myslím
     
  20. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Měli jste s těmi platonovými mincemi přitvrdit. Lepší než drátem do oka, ale stejně je to nic. Doporučuju se podívat na trh kolik jich je potřeba....je vidět že BP na hráče prdí jako vždy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.