Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dle patch day už to opravili, ale neřekl bych :)
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bude to opravené ranním restartem
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Snad, doufáme ;)
    A nebylo by špatný ty npc i přidat, je jich dost málo.
     
    Naposledy upraveno: 12/5/23
  4. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    Tak som skúsil tu hru kde proti sebe súťažia dva tímy. Hodilo ma na mapu a bol som modrý. Enemy team... tiež modrý. Všetci lomili čo sa dalo čistý chaos no a aby toho nebolo málo zasekol sa mi posun obrazovky takže sa mi to samo posúvalo nadol. Rýchlo reku reštart to zachráni ... a houby nalogovalo ma aj s oznamom tvoj tím prehral. Neviem či to je k smiechu alebo plaču čo sa tu robí. o_O:D
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nefunguje to ani po ranním restartu. Takže než to opraví a vzhledem k tomu, jak je akčních npc málo, můžeme na body do sezony z této akce zapomenout. Díky BP ;)
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už je hlášené, že to stále nepočítá od rána
     
  7. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Proč je zas omezena munice? :( však tu munici co mužu koupit vystřilim do hodiny
     
  8. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    nepřičita se mi novy event do sezony mam 0 z 25 a pořad event střilim
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Už se to tu řešilo, musíš taky číst, ne jenom psát ;)
     
  10. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    neni čas ztracet čas :D
     
  11. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    teď byl na Americe reset ,ale stejně to nepřičítá lodě z akce Den matek , tak co kde opravili ?
     
  12. Grufi

    Grufi Zelenáč fóra

    jj byl kvuli tomu vcera restart, ale opet to nejde, uz mi to nepocita ani do ukolu :-/
     
  13. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Tož hezky zitra event konči a nikdo se nesnaži zpravit event v sezoně :D
     
  14. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    hoj tak by nam ty mince usili mohly pripsat ze? vzdy kdyz je neco v nas prospech vse ti seberou toto je jejich chyba akce co nefujguje opet.
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dnes se neresetovaly denní akční úkoly. Problém je hlášený, ale nejspíš půjdou vzít až zítra v poledne.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  17. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    takteď to snad bude v dobrým vláknu . Na Americe sebrali duše bez výměny a klíče a tlustopis, je zatím bez výměny . Klobouk dolu . Ty duše sebrali už při aktualizaci .
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na evropských serverech došlo k výměně kolem 19:30 a US servery jsou o 8-9 h pozadu, tak mrkni do deníku zítra.
     
  19. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Nějakým hráčum duše zustaly z minulé akce,ted si zvesela nakupují,já to bohužel nejsem.Akce se to co je ted asi ani nedá nazvatv truhlách prd,vracích také,HP NPC k nevíře,duše jsem nastrílel pár ks za uherák.Jediné dobré že jsem vystřelil pár yulongu.Tržnice také nic moc.Alespon aury a nějaké děla by mohly být.Nu nic,budu si hrát to svoje.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  20. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    Nic proti ale akce neni žadná slava ,do sezony se budou střilet lodě jen do 11 mapy protože maji 10 mega HP odměny by mohli byt lepší ne jen koruny a perly a mince ,na trhu není nic za co by se dalo utrácet vraky dávaji to čeho maji hráči už ted tisíce
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.