Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Někdy si říkám ,že většinou je to výhoda ,když na našem serveru je poledne až v ve 21 hod a to už jsou skoro všechny neřesti akce vyřešeny
     
  2. hami

    hami Perspektivní autor

    zase nudná akce vidím že sf team se už asi nezlepší chtělo by to upravit odměny v truhlách náš team žije ve středověku asi počty 4 rány a munice je pryč je rok 2023 trošku života do práce
    Získal jsi 2254 x Protipancéřová munice .
    Získal jsi 1 x Teleportace .
    Získal jsi 1 x Asklépiův dar .
    a DS ve VIP taky nic moc ale tak to se da čekat :D hlavně že v platebce je vše v pořádku :D
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsou 3 nové designy v akci pro lod, ponorku a mazly, to ti připadá málo? Spousta hráčů na DC žádá staré designy, toto je způsob jak je znovu zavést do hry
     
  4. naky333

    naky333 Rádoby autor

    ja tam nemam ani jeden :D VE VIP taky DĚKUJU SF teamu a bude nás víc
    každý má jinou představu :D JAK SF TEAM :D k těm eventovým ds no jezdit sním určitě nebudu :D NEBOJ jen kameny jsou pěkné toto je váš poslední designy co se povedl byl https://prnt.sc/_FJhwaWVYTVB
     
    Naposledy upraveno: 4/5/23
  5. hami

    hami Perspektivní autor

    to co dali do VIP o ničem LEO zato se platí víš ne mužů si vibrat odměnu jako ty mají to udělat tak že si hráči vyberou jako u vlastních tuhel ty 3 designy co ještě nemají a co se týká platebky to zvládáte na jedničku určitě by to šlo udělat s designy ve VIP
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to bude tím, že tyto akční klíče jsou jen pro mořskou hladinu. V Atlantidě jsou potřeba jiné klíče, popis najdeš na foru.
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  9. To je tím štěpánku aby jsi nebyl po celou dobu spokojený ,ale aby jsi šel spát nakakán na hru ,vynadal manželce a seřezal děti
     
    Silvio44 a ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenili.
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *štěpánek* Atlantské klíče jsou relativní novinka a všechno co je nové je většinou jen po pár kusech. Ale pozor, i Atlantské akční klíče se budou vyměňovat za normální a myslím, že tyto se nevyplatí nechávat na výměnu. Nevím jestli už u této akce, ale vyměňovat se určitě budou, pokud nezmění rozhodnutí.
     
  11. a normálních se taky nedostává a akční kody už taky zmizely
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  13. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    jaj ta skupinova mapa je paradně zasekana jak se to rozjedeod nove vlny
     
  14. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    hoj zde ona uz nebude skup. mapa na staveni tech vezi ? nestihla jsem to jeste dodelat na 50 minci usili dik za odpoved
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nebude, akce přešla do druhé fáze a teď místo toho bude mapa Jurské jezírko
     
  16. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    A deset restartů denně
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když tedy bylo stavění věží omezeno na první fázi, tak taky mohli na druhou fázi dát jinej úkol na akční sezonu.
    A taky by možná stálo za to, napsat příště, kdy první fáze končí. Ve FAQ jsem to nenašel ;)
     
    Silvio44 a ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenili.
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je tam "během první a druhé části" To bývá většinou v půlce akce, ale souhlasím, že měli dát datum. Úkol do sezony pro další skupinovku zkusím navrhnout.
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Splnil jsem první část akčního úkolu ke Dni matek do sezony a dostal 2 mince. Druhá část, za 10 mincí, je sundat 25 npc Matriaršino srdce nebo Královnino potěšení. Už jsem jich sundal několik, ale nepočítá se mi to, stále mám 0/25. Má to tak ještě někdo?
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  20. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    mam to stejně nepočita to do sezony
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.