Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    takze dalsi krok k tomu lidem zneprijemnit hru jak se da bravo BP
     
    Naposledy upraveno: 19/4/23
  2. hami

    hami Perspektivní autor

    tak BP a SF team nic jiného neděla jen se snaží ztratit co nejvíc hráču a jde jim to celkem dost dobře
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] nechápu čím. Tato akce má jinou mechaniku než ostatní. Je nastavená aby hráči sbírali vejce, nedrželi je dva dny a utrácely je u obchodníků.
     
  4. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    leo
    bylo by fajn kdyby takove oznameni bylo taky ve FQA opravdu nemam cas kazdy den hodiny procitat forum jestli tu zase neni nejaka neprijemna novinka
    kdyz sem cetla to oznameni o limitu vajec na 50 tisic tak sem se musela smat . Muj nejvyssi pocet vajec byl 5 000 ktere jsem si nastrilela pred spanim jeste v aure protoze jinak bych nemela ani to a naivne jsem si myslela kolik jich nemam ,z kterych mi jeste polovinu sezral system nez jsem vstala .
    Nevim jak bych mela nastrilet 50 000 ja proste zraloky nepotkavam a kdyz nejakeho nahodou potkam tak mi ho botak ustrili a nebo ustreli me pokud je to "zivy" hrac.
    To ted bude u kazde akce ? Na co teda mame tu auru na harpunovani priserek ?
    Hraju tuto hru 13 let chodila jsem tu rada se odreagovat od dennich starosti byli tu i skveli lidi kteri uz z 90 % odesli prestali hrat protoze ten paskvil co z toho udelali je do nebe volajici. Chyb je tu jak nakakano kdyz jednu opravi dalsi tri se vyskytnou .
    Spojili servry takze je tu 3x vic botaku ( ok musim priznat ze posledni dobou se "snazi" trosku jich ubylo ) ale bezte se podivat na 30tky a 40tky kolik se jich tam mrska.
    Ale uz se rozcilovat nema smyl na rozcilovani mam deti a vnoucata nebudu se rozcilovat jeste s BP
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Je 23h jdu spat mam https://prnt.sc/qDxsXjOXTImX
    Rano v 7h se prihlasim a hodim sem vysledek vajec,schvalne kolik budu mit. Muzete se sazet:D.Vyherci poslu 10 mega perel na ucet.:D:D
    Ja myslim maxx 2000 vajec v 7h .
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    upřímně hodiny forum nečtu ani já a to musím číst všechny příspěvky, takže toto jako argument vůbec neberu. Kdo čte forum pravidelně ví, že stačí dát Nové příspěvky a vidí hned co je nového. Stačí na to 5 minut a to si u toho i uvařím čaj.
    Nevím jak často hraješ, ale projdi si pořádně archiv a podívej se jaké jsou akce a jaké druhy akcí jsou. Na tvou otázku jestli už všechny akce budou takové ani nebudu odpovídat.
    Čtu spoustu hráčů, kteří pořád jen nadávají jak je tahle hra špatná, ale vidím je tu pořád i po půl roku. Vím, že je tu spoustu chyb a botáků, ale vím, že se DEV tým snaží.


    *štěpánek* 9 430 +- nějaké drobné :D
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  8. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    leo
    sory ale fakt sem nevedela ze se to da rozkliknout prisaham nekecam clovek nemuze vedet vsecko furt je se co ucit jak je vidno ja mam z toho fora trochu chaos moc se tu nevyznam .
    Jsem tu kazdy den minimalne zapnout kapitany ale me by nenapadlo ze pul akce pujde strilet event v aure a pul akce ne to tu snad jeste nebylo.
    Ruku na srdce botakum je jedno jestli jde strilet v aure ale pro me normalniho hrace ktery si tu prijde na hodinku nebo 2 zahrat a chce mit klidecek a trochu si neco vydela je to dost podstatna vec a cim vic vajec maji tim vic jim systemem ubyde podle meho selskeho rozumu.
    Urcite se tu s tebou nechci hadat ani te nejak osocovat to jsem nikdy nedelala ani delat nebudu vim ze jsi jen "zamestnanec " .
    Nikdy jsem tu nepsala ale od te doby co me pokakali posledni sezonu to ve me trochu bubla pokud sem se te necim dotkla tak se omlouvam
     
  9. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Dobre ranko
    Mame tu vysledek s ubytkem vajec https://prnt.sc/bfyhTIh8ZtFM
    To jsem necekal,ze zmizne, tak malo. Kazdopadne Leo vyhrala byla nejblize. Odmena je tvoje.
    1353/42421863
    10 mega perel si muzes s mym souhlasem vzti.Pravomoce na to mas :D.Myslim to vazne ,mam dost,ten trosek...:).
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] v tomto vláknu najdeš popis jednotlivých sekcí fora

    https://board-cs.seafight.com/threads/prehled-a-popis-sekci-herniho-fora.58076/

    Je mi jasný, že chcete hrát místo čtení ale forum není nepřehledný, jak někteří z lenosti tvrdí (nemyslím tebe). Jen je potřeba vědět kde co je. Pokud máš forum pročtený tak pak stačí každý den kliknout na tuto sekci a ukáží se ti jen nové příspěvky takže nemusíš prohledávat celé forum

    upload_2023-4-20_10-40-38.png

    Během většiny akcí se průběžně zavádějí změny aby byla akce vyvážená. Tyhle změny jsou většinou napsané v Patch Day. Pokud jde o důležitou změnu píšu ji i do oznámení akce, ale to bývá málokdy.

    Jen pro upřesnění, nejsem zaměstnanec, jsem externí spolupracovník, nedostávám za to peníze. To je častý omyl hráčů, kteří si myslí, že externí týmy dostávají výplatu :D.
    Nijak jsi se mě nedotkla. Stojím na obou stranách, jsem hráč i admin takže chápu obě strany. Jako hráč se snažím vybojovat malé bitvy, které můžu prosadit jako admin. Jako hráč chápu vztek poctivých hráčů proti botákům i chybám a jako admin se snažím prosadit změny nebo opravy pro hráče, ale také vím, že to není tak snadné. Funguju trošku jako nárazník pro obě strany :D

    *štěpánek* je snadné to spočítat. Odečet je každé 2h, mezi 23 a 7 byly 4 odpočty. Vezmeš hodnotu, kterou máš a odečteš od ní 15%. z výsledku odečteš dalších 15% a to uděláš 4x. Perly si nech nikdy nevíš co vymyslí a na co je budeš potřebovat. :D


     
  11. Perly můžeš dát cechu
     
  12. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    stavkuje GA3 zamrzlo moře
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  14. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    teď už ne ,byl v 17:25 restart
     
  15. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    K čemu je dobrá aura v PVE
     
  16. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    K tomu aby si hráči který hrají pve,nestěžoval že ji nemají:D
     
    .gori. tohle ocenil(a).
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Předměty, akce a systémy kromě PvP/PvE režimu jsou na všech serverech stejné a i když je na PvE serveru zbytečná, občas když tam testuju vidím, že ji i tak hráči používají, i když nevím proč :D
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Leo ,to ,že nevíme proč to někteří tady používají neznamená,že to dělají jen tak:rolleyes:. Co já jsem si všiml,tak to onehdy používala místní elita.:cool:
    A ta je vzdy o krok napřed s vychytávkama.
    Tato věta je výstižná:Tak ty říkáš,že o tuhle kuličku se rval komoří Lang a jeho kumpáni? Tak to nebude jen tak obyčejná kulička.:D:D
    Už to zkrátím. Odhaduji,že do žní :Dbude v patch day oznámení . Dočasně odstraníme auru za určitých okolností umožnila výhody ve hře.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    možný to je, bohužel mě určitě nikdo kdo to používá pro určitou výhodu nepoví důvod, takže buď na to přijde někdo poctivý a nahlásí to a nebo na to snad přijde někdo z jiných týmů.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.