Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    ahoj tu koupila jsem disajn akcni a nemam na nem sutry? ani po odhlaseni chybka ze by?
     
  2. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Mužu se prosim zeptat co je to za akci na ktere nejsou eventni NPC? :D
     
    toruk tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    _.Vodník._s.c.a. během některých akcí dávala NPC nebo admirálové až 200 000 dmg. Tohle není nic mimořádného.
    Mikinka.cz je nějaký problém s designama. Napiš mi název toho designu co jsi koupila. Mrkni jestli ho nemáš už z loňska.
    Patris012 NPC jsou myslím omezená. Jakmile se vystřílejí další nejsou. Není to běžná akce. V době kdy jsou zadavatelé aktivní nebudou mylsím NP
     
  5. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    je to akce kdyz neni npc podle meho neni tak tu akci nedavejte
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to jiný typ akce, NPC jsou. Není to první taková akce
     
  7. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    koupila jsem Megalodonův černý bachor, a ne nemam ho a sutry na tom nejsou ale byt by mely
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Není to první taková akce. Pravda. Podle mně to vůbec není akce. Hráči utratí vajíčka, díky tomu se objeví pár akčních NPC, ty jsou během 20ti minut dole a zase se nic neděje. To přece není akce, ale paskvil.
    Mechanismus akce, kdy někoho stopím a přijdu o víc vajíček, než získám, musel vymýšlet někdo od Chocholouška. Zajímalo by mě, kolik chytrých hlav se muselo dát dohromady, aby tohle vymysleli ;)
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mikinka.cz design je stejný jako loni, takže jsi ho už nejspíš měla z minulé akce
     
  10. W4GUS8

    W4GUS8 Zelenáč fóra

    Ahoj CM, kde najdem ty 3 NPC obchodniky mam utratit vajicka ale nemam tucha kde projel sem snad vsechno vsude a proklikal ? nejaka chyba nikde o tom nikdo nic nepise .. diky
     
  11. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Obchodnici jsou v bezp.pristevach. V 8:30h a pak po 4h znovu znovu znovu.
     
  12. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    A ty obchodniky najdu kde prosim už sem projel 3 přistavy a nikde nikdo jen zadavatel ukolu robinson
     
  13. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    11:30do 12 :00 bol 1 v pristave na GE2
     
  14. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    jop na GL USA to je 12:30 a ještě mam otazku ti obchodnici jsou vždy stejni v danych přistavech nebo se měni třeba Jim je v přistavu kam ještě nemam přistup tak jestli se oběvy i v nišich přistavech?
     
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Jsou 3 obchodnici. Kazdy dava jine odmeny,ale ted kdyz jsi si vsechny odmeny vybral uz dnes nic nedostanes.
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Objevování obchodníků je podle mně tak podstatná informace, že by měla být uvedená ve FAQ, aby se hráči mohli přizpůsobit. Hlavně, když jeden z úkolů je utratit u obchodníka vejce. Než si hráči zjistí, jak se obchodníci objevují, tak uběhne dost času. Snad to proboha není takový problém, napsat, že obchodníci se poprvé objeví v tolik hodin a pak vždy po tolika hodinách.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] a didinka72 tohle ocenili.
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    My to info taky nemáme, jinak bych ho doplnila, jeden čas je snad 15:30 a je cyklus 3 a půl h pro lov a půl h pro výměnu, ale nikdo nám to nepotvrdil
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo, vzhledem k tomu, že hledat v seznamu designů, který už mám a který ne, je skoro nemožné, tak by to mělo být tak, že design, který už mám mi koupit nepůjde.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to by mohlo a zkusím to navrhnout, ale název máte uvedený i ve FAQ, takže dohledat se dá
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mám přes 500 designů a hledat jeden je hrozná pakárna :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.