Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hami

    hami Perspektivní autor

    tu jde o ty chyby co pořád dělají dokola a neumí se poučit
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kolibrík_SK díky budu se snažit, i když mám občas chuť s tím praštit, nikdo už by Vám tu nezbyl :D

    Co se týká chyb ano máte pravdu, poslední dobou se nespustí akce, která by byla správně vyvážená a bez chyb, také spousta chyb jako je prolínání map s přístavem, rozházené nastavení, děla, posádka atd jsou táhlé chyby, ale ne všechno se dá opravit jedním klikem. Tyto chyby se dějí náhodně a pokaždé je způsobí něco jiného takže velmi těžké zjistit příčinu. Jako hráč chci také bezchybnou hru, ale jako admin vím, že to není tak snadné. Určitě si nemyslím, že DEV tým nic nedělá, ale má toho momentálně moc. Je spousta věcí, které dělají a nevíme o tom.
     
  3. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Opět mi nejde moře :D u klienta klikam na Hrát a nic to neděla zkoušel sem i relog a nic zkusim reset PC jinak na webu to ide
     
  4. hami

    hami Perspektivní autor

    https://prnt.sc/J-p5GtO1pdIg a ten to DS je ze skládačky nebo ne Během dneška proběhne restart, který opraví design, který by měl být jako odměna za dokončení puzzle akce. píšete toto ale pořád je tam stejná LOD už to proběhlo nebo toto teprve bude nebo tam zůstane ten humus co tam je?
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    máš ho i na obrázku puzzle? Po včerejším restartu by se měl po dokončení puzzle připisovat správný design. Pokud dostaneš jiný tak napiš na podporu.
     
  6. hami

    hami Perspektivní autor

    a ti co měli skládačku už hotovou tak co?
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tem připisoval design script
     
  8. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Pravda.Ono stačí nastřílet pár duší a koupit ho.Je to otazka dne.Pokud ho nekdo musí nutně mít.Kameny k ničemu :)
     
    crabat tohle ocenil(a).
  9. Hody, hody, doprovody, já jsem ten Váš zajíček,
    co Vám vždycky na jaře nosí spoustu vajíček.
    Letos nikde po okolí není žádná slípka,
    protože ji skolila nejspíš ptačí chřipka.
    Takže na mě nečekejte, nemám, s čím bych chodil,
    budu ležet v pelíšku a vypnu si mobil. Veselé Velikonoce ,přeji všem kdo nepoužívají roboty
     
  10. A pro pány hodovačku na pondělí - Hody ,hody doprovody ,já hodovat neumím ,dejte mi tu tisícovku ať tady dlouho nečumím.
     
    UnKnoW a monsena-Cz tohle ocenili.
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Úplně jsem trnula aby na konci nebyla nějaká sprosťárna, tobě a všem ostatním taky krásný velikonoční prodloužený víkend a bohatou výslužku.
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Diky to jsem chtel slyset,ze kameny jsou nizke:cool: a o dalsi obrazek lode ve skladu nemam zajem.
     
  13. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Copak se to děje s mořem nějaky patch nebo něco?? když se dostanu na moře sem s HP a VB na 0 lod se ani nehne :D

    Dodatek je to Globalni Amerika :D zkoušel jsem PvE server a ten ide bez problemu
     
  14. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Mohu poprosit do přišti akce zvednot % u děl v truhlach? za tuto akci sem ještě nenašel ani jedno dělo v eventovych truhlach je hezke tam narvat 4 bašty ktere člověk nenajde
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to neprojde. Bašty 4 jsou žádaný, divím se, že tam vůbec jsou.
     
  16. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    To bud uplně v klidu,za celou akci jsem našel 1ks.Zázrak se tedy nekoná.
     
  17. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    no chtěl jsem napsat že asik nejsou :D ale jak Vodnik piše že našel 1 tak asik jsou :D ale je fakt že mě to taky překvapilo 4 bašty ja bych byl rad i za 0 stupen :D
     
  18. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Proč se mi v udalostech zobrazuje že sopka vybuchne za 28 minut? :D
     
  19. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Dneska to je krasně zalagovany :D
     
  20. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Zdravím.Akce Tady jsou žraloci---po moři jezdí jen nápisy,NPC ne.Nemohu najít ony 3 obchodníky(budou až déle tedy?)DMG žraloku je krutopřísné.Po mě jdou za 26k...viděl jsem ale lodě co jim dávají za 50k.Nic moc tohle.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.