Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Rob.Halford a co tam je místo toho?
    *jakor40 v žebříčku jsou i jiné dobré odměny, tak přenech první místo někomu jinému
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Líheň z noční můry
     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    V pořádku LEO ono se o to postarají naprogramovaní turci :D nic dobrého tam není buďme upřímní :D šaškovu hůl ? akorát ti nadvládci :D to je jediné o co tam asi jde :p
     
  4. Jakto že nejde koupit ta almužna Terra munice,při sopce
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejde koupit nebo jde, měna se odečte ale munka se nepřipíše?
     
  6. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Nevím jestli to patří sem, ale mě se už podruhé nepodařilo koupit Atlantské klíče při HH. Vždy to píše, že nastala chyba, že nemám dostatek měny (všeho mám dost). Perly a orichalka to odečetlo několikrát, klíče nepřipsalo. 22. března řešeno přes podporu, klíče mi dodatečně připsali.
     
  7. Kingof

    Kingof Zelenáč fóra

    Klicu muzes mit max 25 jeslti jich mas ve skladi 25 nepujdou ti koupit
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud nemáš maximální počet a nákup proběhl s odebráním měny, ale nepřipsáním klíčů napiš znovu na podporu. je potřeba to prověřit a poslat centrále.
     
  9. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Přesně tak.Strhne si to perle,konfety a munice Tera nikde.Psal jsem na podporu.Prý je to hlášené na centrálu...posílal vypisy z lodního deníku.Jsem zvedav jestli mi tech 400k Tery jako vrátí.Nehlídal jsem si to a koupil 4x .
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    před pár dny se objevil stejný problém s Atlantskými klíči a po prověření centrálou se klíče dodatečně přes podporu dopsaly. Předpokládám, že tentokrát to bude stejné, protože je to stejný problém jen s jiným předmětem. Jen musíš počkat než se to prověří a dají nějaký pokyn.
     
  11. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Proč je omezený počet akčních klíčů na 50ks?
     
  12. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    muze mi nekdo poradit kde mam hledat podezrelou nakladni lod? je to v ukolu a celkove npc opet malo
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    **Morgan** už jsme se na to ptali, zatím bez reakce
    Mikinka.cz úkol se váže k NPC z lonského roku. Zkus střílet adekvátní NPC z letoška, mělo by se ti počítat

    Na foru máte nový kod k akci
     
  14. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    zatim se mi hp nenacetlo z niceho ale dik
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Střílel už jsem všechny akční npc, ani jedno to neodečítá.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hlášené to je. Bud je to jen zaseklý úkol z lonska a není funkční nebo je chyba v letošních úkolech, ale spíš to první
     
  17. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Jako važně poue 50 akčnich kliču? :D
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a 25 v kodu :D. Už jsme na to upozorňovali.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ještě jsem nezískal ani jeden dílek, ale to nevadí, uklidňuje mě, že když nějakej nedostanu, tak si ho můžu koupit za tuším kostěný esence. Na druhou stranu mě ale zase dost znepokojuje, že kostěný esence z ničeho nepadaj, takže je těžko seženu ;)
    Jinak by to chtělo trochu víc akčních npc a asi i větší šanci na získání válečné masky Vanhu do úkolu. Co jsem se ptal, tak jí zatím nikdo nedostal.
     
  20. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Už se nekomu podařilo uspěšně dokončit minihru?? ja se max dostal na vlnu 47 pak sem skončil protože to byl už super hard

    koho napadlo dat do přepadu eventu zlato?
     
    Naposledy upraveno: 4/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.