Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    zaleží co maš v zadání
     
  2. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    shromáždi 1xvyznání chaosu a vrať se za Jayne Daltonová
    úkol má název plány a postupy
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    -GoldSteel- je zbytečný "citovat" když je ten příspěvek hned nad tím tvým. Stačí jen oslovit nebo rovnou psát, já už si přeberu k čemu to patří :D
    Co se týká úkolů, v reputacích (nad sezónou) zjistíš jakou máš reputaci. Jestli už jsi udělal všechny běžné úkoly jedné frakce, změň reputaci a můžeš dělat u té druhé. Zkus taky zajet k Roger a podívat se jestli úkol nabízí a nemáš pro jeho přijmutí všechno potřebné nebo vůbec nenabízí.
    dedek1947CSA
    Většina úkolových předmětů je z akčních NPC na moři nebo v Atlantidě.
    Už se to tady psalo myslím několikrát.
     
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    vyzkoušel jsem všechny akční lodě a nic
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  6. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    hotovo,potopil jsem zuřivou bestii
     
  7. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj,
    nevím jestli to tak mám jen já, ale ta očekávaná katalizační komora je za mě velké zklamání. Čekal jsem teda něco jiného.
    Vždyť tam vlastně nic není, a nastřílet talíř zelené není teda úplně hned.:(
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dedek1947CSA většina předmětů je za poškození NPC nebo admirálů, není potřeba je dát na poslední
    bárkus86 nejen pro tebe je to zklamání. Přidali duše do NPC sopky takže to snad bude snazší
     
  9. hami

    hami Perspektivní autor

    jeto další blbost co bude zpomalovat hru :D oni neumí udělat nic pořádně
     
  10. No jo komora , to je výplodek vývojářů BP jak nakakat ještě více lidí zde
     
  11. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Blizi se konec akce ,hodil by se Debuff. Svete div se ,ale autopiloti se tu prohani,jak kdyby to byl nejaky buff ziskatelny ze hry.V tydnu se mi stalo,ze nejaky zacatecnik se me ptal,kde se to da ve hre ziskat:eek:.Za perly ci jinou menu:confused:.
    To uz je, tak prirozeny a normalni,ze my ostani jsme v teto hre za totalni blazny:(.
     
    Silvio44, _.Vodník._s.c.a. a crabat tohle ocenili.
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dnes bude debuff, info je v Patch Day
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  14. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Leo, máte zmenu elitných gulí dizajnovo na mori, keď strielaš konfetou,vidíš lamača, keď strielaš lamačom,vidíš dyňovú atď...
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je možná jeden z Aprílových vtípků DEV týmu :D
     
  16. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    no DEV je velmi vtipny kdyz za ten den daji do zebricku desing k nadvladcum s 12 13 sutry ? to je teprav vtipek :-D to meli dat do tech kachnicek a usetrili by si praci :D
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to jednodenní a velmi specifická akce s velmi specifickým designem, který může získat jen 1 hráč na server, takže proč ne. Nemusí být pořád jen nové designy s co největšími drahokamy.
     
  18. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    mimochodem s touto akci v ELDORADU chybí truhly
     
  19. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    DEV je taký vtipný,radšej keby robili to,čo majú...
     
  20. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    no je sice krásný že je to specifická jednodenní akce ale k čemu kde dostanu náhradu 100 měny za desing který vlastním roky :D to je asi fuk :D aspoň mám volnou sobotu :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.