Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Tak treba Golem te sunda ))
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zkus jen křížknout moře, minutku počkat a lognout znovu.
     
  3. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    leo kedy presne konci akcia??

    ked v udalostiach mam teraz 8d23h to vychadza ze konci 2.4.2023 23:59 a na fore pisete ze 3.4.2023 23:59.
     
  4. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Ahojte Leo prosim blba otazka je k eventu seznam ukoli jaké,kde a jaky lvl potřebuji na ty ukoli?? nebo ty prvni ukoli ktere jsou vazany na lvl dělat nemužu :(

    už před 2 hodiny dělam tedle ukol a stale nic z koho to ziskam děkuji https://prnt.sc/JspNzwHKQzTl
     
    Naposledy upraveno: 25/3/23
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    BOMI-(svk) na poslední chvíli došlo před začátkem k posunu akce na 3.4. Oznam v novinkách asi ještě neupravili, nebylo by to poprvé.
    c3laskon seznam úkolů nedostáváme a já nemám čas je dělat a sepisovat, ale můžeš zkusit EN forum. Rymar je tam většinou přidává.
     
  6. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    To je škoda jsou tu ukoli ktere něco chcou ale neni uvedeno z koho to mužu dostat jestli z malich eventu nebo admiralu :( ale pozitivum je to že jedno nebo druhe to dat musi :D

    a co tak koukam ty seš tu jednina Leo na forum??
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsem jediná v týmu :D CM jsem zrušila, protože je malá aktivita hráčů a BA odešel z osobních důvodů. Dá se to zvládat jen je to náročné na čas.
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Po pisecne bouri zustavaji na 1-2 strely https://prnt.sc/wOkK0zPEl0GT
    Odmena pekna:
    ískáváš 2x Zákon a pořádek reputace.
    2023-03-25 22:59:18
    Získal jsi 36 x Orichalkum .
    2023-03-25 22:59:18
    Potopil jsi loď Zub a dráp.
    2023-03-25 22:59:18
    Získal jsi 10748 BZ (bodů zkušenosti).
    2023-03-25 22:59:18
    Získal jsi 150 x Koruny .
    2023-03-25 22:59:18
    Získal jsi 11 x Platónova mince
     
  9. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Tak to tě Leo chapu ja bych se z toho asik zblaznil ale hlavně aby tě to bavylo :) tak snad sou na tebe uživatele hodní :)
     
  10. Jongleur125

    Jongleur125 Perspektivní autor

  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    c3laskon naštěstí pracuju z domu takže jsem časově flexibilní. Hráči jsou většinou hodní i na globálech, protože vidí, že se jim snažím pomoct.
    Jongleur125 to je myslím úkol Atlantidy, že? Střílej NPC obou frakcí, z jedné by měl předmět vypadnout.
     
  12. Jongleur125

    Jongleur125 Perspektivní autor

    Leo už to mam musí se na atlantídu pro něj.Jinak děkuji
     
  13. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    u sopky nějaka chyba?? lava teče ale npc nikde na mapě 5/1 vubec nic neni žadne NPC ostrov prostě nic co se zas probuh děje?
     
    Naposledy upraveno: 26/3/23
  14. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    jedno je ze zubu a druhý ze zombie
     
  15. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    udělal jsem ukoly dotal odměny ale dalši nejde spustit at střilím jak blázen tak prostě zákon a pořadek a ta druha se nepřičitaji jak mam udělat dalěí ukoly ani restart hry nepomohl
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkontroluj si jakou reputaci to vyžaduje a jakou ty máš. Nejspíš máš reputaci druhé strany.
     
  17. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    právě že jsem si to hlidal a cele odpoledne jsem střilel obě lodě a prostě nee mam mít zakán a pořádek tak když sundam zub a drap sice reputaci dostanu ale ukoly mi to neotevře
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    taky záleží ke komu pro ně jdeš a kolik jsi jich už udělal. Zkus objet všechny 4 zadavatele. 3 jezdící lodě a jeden je na ostrově.
     
  19. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    pravě že jsem udělal jen toho na ostrově a dal už mam smůlu jedna jezdící lod má x a ty dvě dalši chtěji reputaci zákon a pořadek
     
  20. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    mám úkol vyznání chaosu a nedaří se mi ho splnit,poraďte prosím,co mám sundat?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.