Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Restart dnes nejspíš neproběhl
     
  2. Samik[cz]

    Samik[cz] Zelenáč fóra

    bohužel musim souhlasit
     
  3. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    Bože ja se tomu sice moc nevyznam ale je opravdu tak velky problem po tolika letech udělat něco aby to vše fungovalo tak jak ma přidate sem že ma byt patch je tu restart za restartem a stejnak BP nic neudělal tak at si BP přestane dělat legraci z hraču moc rad bych šel na atlantidu ale kvuli agresivnim admiralum nemužu pač jich tam je jak němcu v bunkru bud to opravte nebo ty admiraly odstrante děkuji
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nejspíš se vyskytl závažný problém proč nemohli restart spustit
     
  5. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Mluví se o reputaci ,ale BP by si měla vylepšit tu stále klesající svoji reputaci
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo, usoudil jsem, že máš celkem pravdu a glyf stojí za to. Proto jsem vymazal jednu reputaci a začal sbírat druhou. A světe div se, nefunguje to. Jayne Daltonová mi už opakovacví úkol nedá, protože jsem vymazal její reputaci a Roger Flynt na mně zvysoka kašle a nic mi nenabízí. Prostě to nefunguje jak má, přesněji někomu ano, někomu ne. A to říkám už od začátku akce.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    funguje to, jen je potřeba se podívat do FAQ. Pro každou frakci jsou dva zadavatelé, 3 jezdí po přístavu a jeden je na pravém spodním okraji ostrova. Ten ti dá první úkol série, a v Atlantidě se ti po změně reputace taky nabídne jiný úkol opakovací. Je to dělané tak, že pokud chceš dělat oboje musíš denně přehazovat reputace, proto je nejlepší střílet na střídačku lodě obou frakcí aby jsi nenabíral moc o některé reputace.
     
  8. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  9. štěpánku já tam stál snad 5x
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo, děkuji za radu, nenapadlo by mě, že ke třem jezdícím zadavatelům patří ještě jeden, který je schovaný na ostrově.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    mě taky ne, ale od toho máme forum :D
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Za cely dort
    Získal jsi 1 x Voják Commonwealthu 5. stupně .
    2023-03-23 11:41:47
    Získal jsi 497 x Platónova mince .
    2023-03-23 11:41:47
    Získal jsi 71441248 BZ (bodů zkušenosti).
    2023-03-23 11:41:47
    Získal jsi 1 x Přízeň krále .
    2023-03-23 11:41:47
    Získal jsi 497 x Solónova mince .
    2023-03-23 11:41:47
    Získal jsi 1600 x Mince safanad .
    2023-03-23 11:41:47
    Potopil jsi loď Festivalový dort.
    2023-03-23 11:41:47
    Získal jsi 6920372 x Perly .
     
    **Morgan**, venouš72_cz a Gold_ship tohle ocenili.
  13. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    z čeho je lebka vadného zraku_?
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Většina předmětů akce je z NPC akce, ale jen pokud máš úkol aktivní.
     
  15. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    úkol Vadný zrak,nemohu najít lebky vadného zraku
     
  16. štěpánku a hodinky s vodotryskem by si nechtěl ,vždy narazíš na pěkné odměny
     
  17. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Ahoj všem, kdo to čtou... Máte někdo stejný problém jako já? Kdykoliv najedu k lodím Řvoucí hrom, nebo Od soumraku do úsvitu, nebo k Sopce, zkrátka kde je shromážděno spoustu lodí, tak aniž cokoliv udělám, hra se sekne a nejde s tím nic dělat?:mad: Má někdo radu co s tím?;)
     
  18. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Zaškrtni bonus v grafice, pak by to mělo být normální
     
  19. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Drive to delalo ,tak pred 5 lety,kdyz jeste hravalo spousta hracu.Pomahalo, kdyz si v grafice zaskrtnes ,aby jsi nevidel kolik ostatni hraci strili DMG. Pak to slapalo.
     
  20. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Díky, pokusím se tam dostat, snad to pomůže... Nu ale jelikož mám loď uvízlou u sopky, musel by mě někdo potopit, jinak se nenaloguju...:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.