Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    v tomto vláknu můžete vkládat názory, námitky nebo hlásit chyby ke všem akcím v roce 2023.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. Kdo přišel na to povolit Captcha , jedna z největších volovin kdo má více lodí v paměti tak si užije mě už to teď kaká a to měním tři lodě
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    neměníš je každých 5 minut. Není to volovina, má svůj význam.
     
  5. crabat

    crabat Rádoby autor

    Ano má...... "re captcha" je další způsob jek hraní znepříjemnit a odradit další hráče, paráda :mad:, daří se Vám to
     
  6. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Leo promiň, ale Real má pravdu. Musíš to dělat při každém přihlášení a pěkně to otravuje. Ty fotky jsou občas pěkně nekvalitní a nejde na nich poznat co tam je. Já třeba toto musím dělat několikrát denně jelikož nehraji v kuse. Boťákům je to jedno, ty jedou 24/7
     
  7. bimbik1

    bimbik1 Pisálek fóra

    Myslím , že to zas tak hrozný problém není něco za pár sekund odklikat.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    myslím si to stejné, je to otázka minuty max. Pokud by to mělo zabránit některým botům a autotargetu nebo sentinel ve fungování, tak klidně budu potvrzovat každou hodinu.
     
  9. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    No tak teď jsem ověřoval sedum minut. To není normální. A botům to nezabrání
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nemám info proč byl Captcha zavedený a bohužel všechny boty to nezastaví, ale zavedení této funkce mělo určitě důvod
     
  11. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Ano, melo ... chory mozek myslel, ze vymyslel neco noveho ... bohuzel chtel jen spoustu lidi odradit. Aby se mi x-krat odhlasila hlavni stranka a ja to musel porad klikat dokola ... vcera me to znechutilo, ze jsem mel chut s tim seknout a to hraji prakticky od zacatku :(
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Do trhu Dny drancování přidali akční klíče za perly.
     
  13. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Ted jsem klikal jak vul ... najdi kola, auta, semafory, prechody a porad se mi to menilo, jak blby :(
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na foru je návod. Musíš většinou počkat a vyklikat i zbytek.
     
  15. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    proč jste nedali hlasovat ,jiný kravinky se tu hlasují
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Kamoska potrebuje Nespoutaneho plenitele do ukolu.Nahodou jsem ho potkal na mori.Nez jsem ji nahral jeeeeeeeeee to byla hruuuza:(. Auto,autobus motorka,chodnik:eek:.
    U semaforu se pocitaji jen svetla nebo i stozar semaforu?:rolleyes:
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    u semaforu jen světla. Když naklikáte všechno co myslíte, že k tématu patří tak chvilku vydržte. Pokud je to všechno obrázky se nezmění a můžete dát Ověřit, pokud je více sekcí, tak se ty označené obrázky změní a vy musíte navolit další z toho tématu. U jednolitého obrázku, kde naklikáváte jen část jako je u těch semaforů jde o jednu sekci, pokud máte víc obrázků, kde máte třeba označit všechna kola se ty označené změní a Vy musíte označit další kola až do doby, dokud na žádném obrázku není žádné kolo.

    Svijanskákněžna ankety zadává většinou centrála nebo hráči. U této funkce nebyla volba chcete nechcete. Centrála se ji rozhodla zavézt z určitého důvodu.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  18. Gold_ship

    Gold_ship Zelenáč fóra

    2023-01-08 11:52:08
    Získal jsi 3775 x Koruny .
    2023-01-08 11:52:08
    Získal jsi 6308 x Ledově ohnivá munice .
    2023-01-08 11:52:08
    Potopil jsi loď Dutý lord.
    2023-01-08 11:52:08
    Získal jsi 351249 BZ (bodů zkušenosti).
    2023-01-08 11:52:08
    Získal jsi 280490 x Perly .
    2023-01-08 11:52:08
    Získal jsi 109 x Dračí prach .
    To celkem jde za celý event :)
     
  19. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    Nechápem čo komu nejde na tych obrazkoch, mam to vyklikane za 10 sekund, netreba čakať kým už nič neukáže, funguje to tak všade na stránkach ktoré to majú, zaklikam 4 obrázky, dám overiť, ak pýta ďalšie tak do 10 sekund nieje čo robiť, nechce sa mi veriť že je to pre toľkých taká nová a neprekonateľná vec. A po prihlásení na chrome mam doplnok ,,page refresh,, dam aby obnovilo hlavnú stránku po polhodine a už ma neodhlaási, max keď je reštart
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  20. Však m se s tím taky popasujem
    event je opravdu pěkný
    2023-01-08 14:52:29
    Získal jsi 34734 x Munice „Požírač duší“ .
    2023-01-08 14:52:29
    Získal jsi 554432 BZ (bodů zkušenosti).
    2023-01-08 14:52:29
    Získal jsi 12947 x Koruny .
    2023-01-08 14:52:29
    Získal jsi 1 x Strážce mrtvol .
    2023-01-08 14:52:29
    Získal jsi 1286349 x Perly .
    2023-01-08 14:52:29
    Potopil jsi loď Lord krakenů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.