Akce (1/2022 - 12/2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsi v přístavu u klenotníka?
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    U všech se mi to podařilo, ale vzhledem k tomu, že Klenotník funguje tak, jak funguje (blbě) to může být trochu problém.
    U mně to funguje tak, že rozkliknu design, ze kterého chci kameny odstranit, odstraním kámen a kliknu na "Vyjmout". To udělám 5x (pro každý kámen). Nakonec musím kliknout vpravo na "Potvrdit". To je normální postup a mělo by být hotovo, kameny vyndané. Ovšem když potom kliknu na "Vyměnit loď", tak se na designu, ze kterého jsem je právě odstranil, ty kameny ukazují dál, i když ho znovu rozkliknu. Pokud ale klenotníka zavřu a znovu otevřu a najedu na design, ze kterého jsem kameny odstraňoval, tak se na něm stále zobrazují (v seznamu designů), ale pokud ho rozkliknu, tak už tam nejsou. Po odlogování a dalším přihlášení se kameny potom už neukazují ani v seznamu designů. Podle mně je problém v zobrazení, že kameny už na designu nejsou, ale stále se tam zobrazují.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Botery tu máme několik let, ultra server nevím přesně, ale několik měsíců a sekání hry a několik restartů denně tu máme několik týdnů. Neřekl bych, že je chyba jen v boterech. Tím samozřejmě nechci botery nijak obhajovat, taky mi vadí.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Z části je problém více hráčů na jednom serveru. Přesto, že se dělaly zátěžové testy, nejspíš se přihlašuje více booterů a hráčů teď na zimní akci. Největší problém ale je, že booty obnovily některé funkce, takže je zase ještě víc hráčů začalo používat. Každý boot posílá serveru velké množství příkazů, čím víc funkcí boot používá tím víc příkazů. Znásob si to množstvím booterů během zimní akce a problém je na světě. Před pár měsíci byl problém s hratelností, ale ten se podařilo BP zvládnout a úpravou něčeho čemu nerozumím dostali lagy pod kontrolu. Se zimní akcí se ale zase přihlásilo o dost víc bootěrů. Jestli si pamatuješ tak myslím během léta byl stejný problém, že se každý večer nedalo hrát. V určitou hodinu hra zamrzla a nešla spustit. To způsoboval jeden jediný hráč, který se mstil za ban. Logoval přes boota stovky lodí, které vysílaly tisíce pokynů serveru a hra tím pádem padala.
    Takže ano na ultra serveru lagy posledních dní z větší části způsobují booteři. Svou bezohledností a potřebou hamonit za každou cenu bez ohledu na ostatní bohužel znemožňují hru ostatním.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nejsem odborník, nezbývá mi než ti věřit ;)
     
  6. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    Mě to taky nejde byla jsem kde jinde než u klenotníka
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Oba s tím sundáváním šutrů napište na podporu
     
  8. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    A zabanovat ty bottery by nešlo?
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] a Silvio44 tohle ocenili.
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kdyby to bylo tak jednoduchý tak už by zbylo na moři jen pár % čistých hráčů, ale tak snadný to bohužel není. Na discordu, kde je většina adminů, modů, programátorů atd hodně často nadáváme, žádáme o debuffy nebo tvrdší tresty, ale to co je z našeho pohledu jednoduché a jediné řešení je z pohledu firmy a právníků bohužel nemožné. Ale prý se podnikají jiné (tajné) kroky, tak uvidíme.
    Bohužel pár lidí, kteří chtějí jen hrabat peníze a hra je nezajímá a další stovky hráčů, kteří jsou líní a nehrají hru pro zábavu (jak by měli), ale jen proto aby za každou cenu vyhrávali a zvyšovali si tím ego, kazí (napadlo mě jiné slovo, ale to bych si sama musela dát ban) hru všem ostatním, kteří si u ní chtějí jen na pár hodin odpočinout a pokecat s přáteli.
     
  10. ♣мє®şų♣

    ♣мє®şų♣ Zelenáč fóra

    tato hra se pro zábavu hrát ne da nonstop lags,chyb a navíc chtějí jen eura když hráč platí dost peněz debaff dost málo kdy a pravděpodobně budou rozdávat debaff ke konci akce protože před štědrým dnem ho nedají málo lidí by nakoupilo VIP trh KTERY BUDE tady jde jen o eura
    další věc začali šahat na bojové body což nebude mít efekt že to přestanou používat ten *** ale rovnou skončí z hrou :D a horší kdo z vas bude za tyto hráče platit spousta z nich jsou platící hráči :D
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pleteš se, debuff se rozdává zrovna teď :D
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  12. ♣мє®şų♣

    ♣мє®şų♣ Zelenáč fóra

    a kolik hráčů jako vždy pár lidí co neplatí a ti co používají autoatack atd stejně zůstanou :D
     
  13. Primangelo1

    Primangelo1 Pisálek fóra

    Hoj jen skromný dotaz nebo spíš prosba... Není v plánu přidat do trhu nějaké věci, když spustili další fázi akce? Nehraju dlouho a nemám zásoby krakení munice, lamače atd... z dob kdy se dala zakoupit v neomezeném množství. Vím, že na začátku akce tam byla výměna za sněhovou, ta už padla a po dvou týdnech by tam mohli opět hodit zase trochu nemyslíte? A nebo klidně něco jiného na oživení již dávno vykoupeného trhu, děkuji.
     
    bimbik1 tohle ocenil(a).
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Projíždím mapy a vypadá to na nefalšované botobraní.Debuffy asi roznáší pošťák:eek:
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  15. hami

    hami Perspektivní autor

    tak co leo debufování je trošku propadák ne ale tak nic jiného se nedá čekat od BP zaměstnanců :D zase nezklamali
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    neovlivním kdo dostane nebo nedostane debuff, to je na scriptu.
     
  17. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    trápne od b. -33% bz/eli/bb ... a perly+perníky atď im nechajú...
     
  18. DogvsCat

    DogvsCat Pisálek fóra

    Přesne. Ted si par dnu nezahraji,ale po te si uziji nahrabane jmeni.:(
    bz,eli,bb za ktere se neda vybavit lod jim seberou 33%:eek:. Kdyz to ma myt vyznam at jim vezmou 33% za vsech polozek:safad,youlong,krystaly,perly,koruny,akční měnu a i to zlato!! A kdyz by byl dotycny chycen za1/2 roku zas,sahl bych do skladu:dela,zebra......takovy ja bych byl tvrdak:D. A po 3 chyceni 1 ruku useknout:D:D:D.Vubec se s nima neparat;).
     
  19. bimbik1

    bimbik1 Pisálek fóra

    Ony když budou chyceni při dalším scriptu tak se jim bann prodlouží a potřetí je to bann na účet myslím pokud se nic nezměnilo. A popisovali debuff nebylo tam jen ty tři věci omezené bylo toho víc.
     
  20. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    bejvavalo, banny na účty sa tu nedavajú, iba debuffy :)