Akce (1/2022 - 12/2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. √aƞs

    √aƞs Zelenáč fóra

    Takové základní věci dělám vždy. Příště ti to vyfotím.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Jeste ke stare akci .Po dnesnim rest.kolem obeda nejde koupit v Bukanyru za safad mince i kdyz jich par vlastnim.
    https://prnt.sc/vbsVqNUdp4Fd
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    ahoj všichni, je mi někdo schopen říct, ohledně reputací ? k čemu, je zvyšuji ? jsou lepší odměny nebo jak ? reputace mám dost ale nepociťuji žádnou změnu. Dík - pak mi totiž přijde že je to absolutně zbytečný
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejspíš je potřebná pro braní dalších sad úkolů. Pokud nemáš dost reputace, úkol nespustíš.
     
  6. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    no je luxusni jak je "40" zadavatelů - úkolů dělám mraky, dokonce mám úkol, který je až do další fáze :D - tak mě to jen zajímalo :) dík tedy
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bylo by už konečně možný udělat něco s tím morem? Pár jelimánků se baví tím, že se snaží nakazit všechny v přístavu. Je potom velice příjemné skočit s morem na skupinovku. Nezastavitelnost ani krev národa inya se v přístavu použít nedá. Je takový problém, aby mor nešel použít v přístavu? Už jsem na to dávno upozorňoval. Aby nešlo poslat flotilu v pve režimu se udělalo hned, ale mor v přístavu a na skupkách nás asi bude otravovat ještě hodně dlouho, že?
     
    *jakor40 a bimbik1 tohle ocenili.
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pro SK hráče:

    Jeden z úkolů je "Zober jed". Je chyba v překladu, která bude opravená dalším restartem. Do té doby jde o předmět "Darček", který je potřeba sebrat, vozit a zapsat se do žebříčku.
     
  9. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    A ja som mohol včera špekulovať a hľadať že jaký jed mám zobrať, a to darček
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 v dalším restartu povolí v přístavu i předměty rušící mor :D stačí vědět do koho šťouchnout :D
     
  11. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    :D:D:p:p:p
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Začala i menší fotbalová akce. Info najdete v Akcích.
     
    yωσяy tohle ocenil(a).
  13. yωσяy

    yωσяy Pisálek fóra

    Super ! :)
    Tecnická kde se dá koupit / sehnat vylepšená fotbalová munice?
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v malém množství je z Anemoi
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Lepší by bylo, kdyby se v přístavu nedalo nakazit, ale i za tohle díky ;)

    PS: ještě by mělo jít použít předměty rušící mor i na skupkách. Mám za sebou několik skupek se čtyřmi "zamorovanými" loděmi a nic moc :)
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To bohužel nebylo, protože mor ať už od NPC nebo hráče má znevýhodnit hráče na nějakou dobu. Obranou je použití určitých předmětů s cooldownem. Pokud se skokem do přístavu zruší mor nebude potřeba tyto předměty používat a každý se zbaví moru jen skokem do přístavu. V to případě mor ztrácí význam.

    Deaktivace přenosu moru nebo použití obraných předmětů i na skupinovkách už jsem taky navrhovala. Zatím bez odpovědi, tak uvidíme.
     
  17. yωσяy

    yωσяy Pisálek fóra

    Takže nebude možné ji získat jinak? To je docela škoda...
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to vzácná, silná munice, takže nejspíš ne.
     
  19. ◄•☻mo•no☻•►

    ◄•☻mo•no☻•► Zelenáč fóra

    super odměny v novém kodu a hlavně hodně jednoduchý! děkujeme! <3
     
  20. =Delta=CZ

    =Delta=CZ Pisálek fóra

    Získal už někdo tu zimní bonusovou mapou ? Já snad už sundal 1000 ker a nic..