Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ještě není zveřejněný. Bude zveřejněný až se začátkem akce. Nebude až tolik rozdílný od loňského.
     
    Popcorn_CZ tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj, prosím kde seženu prastaré erby?. Díky
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ještě jsem se k tomu nedostala, ale pravděpodobně za úkoly.
     
  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    doufám, zatím jen ze skupinové mapy.

    A tohle je odměna za Slade(9 m hp) nic moc teda.

    2020-09-09 17:43:09
    Získal jsi 22280 BZ (bodů zkušenosti).
    2020-09-09 17:43:09
    Získal jsi 7 x Zářící duše .
    2020-09-09 17:43:09
    Potopil jsi loď Kapitán Slade.
    2020-09-09 17:43:09
    Získal jsi 5 x Zářící duše .
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ano, ze skupinovky se zatím potvrdil zisk prastarých.
     
  7. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    oni snížili počet ladonu že???????????????
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    takové info nemáme. Měnil se pouze počet po kterém se objeví Typhon.
     
  9. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    celý tento EVENT je špatnej , mám lodě na cca všech úrovních v podstatě věechny stejně nastavený , proto píšu : TENTO EVENT JE ŠPATNEJ a POCHYBUJU , ŽE SE TO ZLEPŠĚÍ , cca jeden EVENT za měsíc a více bude READY ( tak to vidím : jen můj názor )
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jednak není třeba křičet velkými písmeny a jednak ne každý event musí být dobrý. Jak už tu bylo psané několikrát pokud akce nevyhovuje tak ji prostě nehrajte. Ke každé akci posíláme Feedback, ve kterém píšeme co a proč na akci bylo dobré nebo špatné. aby to bylo ale vyrovnané je potřeba si nejen stěžovat, ale taky chválit dobré akce.
    Co se týká této akce, i když akce není nic extra přesto vidím spoustu hráčů střílet akční NPC, takže asi tak špatná zase nebude :D
     
  11. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    podle mě i ladona snížili počet protože bylo jich mnohem víc
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejsi na moři sám, střílí je víc lidí a třeba jen nemáš štěstí nebo je začalo střílet víc lidí. Ke snížení počtu Ládonů nebyl důvod.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A podle mně taky není důvod je střílet :)
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    taky věc názoru, 2 500 yulongů taky není k zahození, když je dá.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  16. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    nejde mi koupit balicek pres kartu ? a to jsem 2 dny zpet kupovala bokor ?
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a co ti to píše? Máš na ní dost peněz? ukazuje ti to tu možnost nebo úplně chybí? možností je strašná spousta musíš problém trochu víc popsat. Případně se obrat na podporu, ale rovnou pořádně popiš problém. Jaký balíček, jaký přesně problém máš atd
     
  18. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahojte v jakém správném pořádí se střílí ten kraken?
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak vám nevím, ale zdá se mi, že v BP zase někdo nepřemýšlel nebo neumí počítat :)
    1. lvl sezony na minihru - 0/10, když to budu chtít udělat za den (akce na 8 dní, takže není čas to dělat po jedné nebo po dvou za den), tak potřebuju 1 + 3 + 5 + 7 + 9 = 25 prastarých a to 2x, 5 her na krakena, 5 na sirénu. A na další lvl budu potřebovat víc. A za těch 10 miniher dostanu 10 magickejch a mám na první lvl sezony udělat každou skupku 5x. A to skupka začíná na 3 magickejch za první hru, nvm, jestli to poroste nebo je potřeba 3 magický pořád. Podle mně se to ani nedá stihnout za 8 dní (pokud si k tomu přidám neustálé seky, tak se to nedá stihnout určitě).

    bárkus86 - dělám horní, nedostřelím, nechám cca 2 rány, pak toho vpravo, pak vlevo a nakonec dostřelit horního - výkon perfektní. Možná to jde i jinak, ale to nvm
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  20. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj, dik to mě nenapadlo.