Ahoj jmenuji se Đavid z (ge1)

Diskuze na fóru 'Hráči' zahájená uživatelem Đavidos, 22/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Đavidos

    Đavidos Pisálek fóra

    Celkové přestavení se a seznameni se mnou a podekovaní hráčům je jich vic ale tohle stačí:

    • Ahoj jmenuji se Đavid,
    • pocházím z Města, mé město.
    • Je mě 36let ale mám i povahu dítěte, protože je mám rád. (hraju ge1)

    • Jsem mezi yotuberi ale neznámými pro kamarády a na twitch nemám čas ani buňky a radši věci upravím a dělám to zadarmo. (zkoušel jsem se tím živit)
    • Mám jednoho odběratele kamaráda Tomaše, kterému sem slíbyl video, a splnil,
    • odebírám hodně svých oblíbených youtuberů aniž bych je moc sledoval.


    přeji si říct že hraju za 2 acc (bohužel alt je tajemství, chci mít klid někdy nebo, když jsem v minusu s postihem co postihuje i ferové hráče)



    hru hraju týden po 3letech a baví mě dost, jediné co mě na hře vadí je kvalita a moderní zpracování s dobrou technologií unity, což je pro majitele průser jako absence reklam)
    p.s. snad zažije comeback, protože je hra svým stylem dobrá ale nesnaží se správně
    o zatraktivnění bez nutnosti pálek v shopíku (stačí snaha o zatraktivněnía trochu práce)

    jen dodám oborem jsem elektrikář a i já vím co je to lopata a krumpáč ale v bídě nežiju
    a mám super dlouholetou přítelkyni
    Alenku a vztah jsme si za roky vypěstovali a máme se moc rádi aniž by jsme si to říkali a dělá mě radost vždy, když se ozve a stojí o mě takoví jaký jsem a je ohleduplná



    Zvláštní poděkování hráči Vevercacek (uznal sem že sem udělal chybu maličkostí ale ve světě má vše svůj důvod), dokázal sjednotit moji osobnost během tří dnů co hraji tuhle hru a díky němu vím co je to pokora a slušnost a sem ohleduplnější a to díky i CM lili a Amundsenovi (mrzelo to), pochopil jsem co je to skutečné utrpeni a dal tečku za tím hrabat se v mrtvé minulosti ale to sem už pomalu...

    přestal poznáním Alči. (mám i cíl zlepšit se v čistotě projevu ale to však víte, ne každý je dokonalí postupně)

    A těším se zas až si zahraju s Luciferem, nejvíc ze všech hráčů mě přirostl k srdci ;)
    (protože každý máme jinný vkus na lodě a je velice společenský za každé situace)




    V životě se mě podařily dva sny, najít opravdovou a stálou lásku a pochopit proč je svět takoví jaký je a proto doufám ať k tomu má více lidí šanci a ať si přestaneme vyhlašovat války a vraždit kojence perem ale především to podstanější než je svoboda zachránit náš domov před před zánikem, protože nám už nic nezbývá i kdyby to měla být jen čr (tohle je věc, kterou bych si přál jako jako 3tí v životě.

    Mějte se dobře... a omlouvam se za sloh ale komunita hry mě není ukradena a mrzí mě u pomalu odepsany hry, které nejvice vyzdvihla bigpoint a mohla by zazit comeback i pro mladší generace, jelikož hry sou pro mladý a nikdy není konec s dobrým nápadem realizací před bodem zlomu pak se neda už nic dělat.




    Těší mě :):):D
     
    Naposledy upraveno: 22/5/22
    **Qapka**KP a Hrim_*CZ* tohle ocenili.
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Odkazy třetích stran nejsou povoleny.
     
  3. Đavidos

    Đavidos Pisálek fóra

    a i to to stim screnem mozneho bugu v mym prvním postu?