504 Gateway Time-out nginx

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Lucinka1234, 5/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Lucinka1234

    Lucinka1234 Zelenáč fóra

    Dobrý večer, toto se mi ukáže v prohlížeči když zadám webovou stránku www.seafight.com a to samé v klientu. Nevíte čím to je?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je naprosto zbytečné zakládat další vlákno. Opět došlo k pádu hry jako posledních několik večerů.
     
  3. Lucinka1234

    Lucinka1234 Zelenáč fóra

    Díky, netušila jsem že bývá stále milion pádů nejsem tu furt.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel ano, v poslední době je toto bohužel standartní situace. Buď lagování, či minutové zamrznutí a nebo pád hlavní stránky či celé hry.
     
  5. Lucinka1234

    Lucinka1234 Zelenáč fóra

    Moc děkuji za odpověď.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  7. .smrtak.more.

    .smrtak.more. Zelenáč fóra

    pořád to nefunguje , za jak dlouho to bude zase v pohodě
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To nikdo neví. Ani za jak dlouho se to rozjede aktuálně ani, kdy to vyřeší aspoň na několik měsíců bez tohoto problému. Jediná poskytnutá informace je, že na tom dělají.
     
  9. .smrtak.more.

    .smrtak.more. Zelenáč fóra

    děkuji za info
     
  10. .smrtak.more.

    .smrtak.more. Zelenáč fóra

    to už zase nejde hra ?
     
  11. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    nejde no je tam zase 39 procent a prostě už mi to začíná štvát !!
     
  12. sket8

    sket8 Zelenáč fóra

    už zase ??
     
  13. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    dnes už 2 restart a furt se jim to sere
     
  14. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Nejede no nejede co natom změnime velke H... male o . )))
     
  15. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    to by chtělo aby jim nedali hráci peníze
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    takový pokus už tu byl několikrát, ale bohužel nikdy nedošlo k jeho realizaci, protože se vždycky našlo spousta hráčů, kteří chtěli být za každou cenu lepší než ostatní a tak hned jak se objevily nové balíčky nakupovali ve velkém. S touto variantou protestu se nedá počítat.
     
  17. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    už to zase nejde
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano víme o tom již 16:28 bylo hlášeno lagování.
     
  19. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Jako ta hra je v absolutně žalostném stavu. Dojdu domů a chci si zajet trhlinu na čas do žebříčku což normálně trvá tak 24-25 minut maximálně a stačí to na prvních 5 na serveru, ale s tím jak ta hra funguje tak mám dnes fakt chuť vzít ten počítač a vyhodit ho z okna, přitom ten za to nemůže. Než sem se dostal na 30. vlnu trhliny, tak se to minimálně 5x seklo na minutu nebo víc, takže v době kdy už mám hotovo jsem byl teprve na 29 vlně. Tento komentář teď píšu během asi už 2 minut co jsem zaseknutý na 30. vlně a a čas vesele běží dál. V něčem takovém kde doslova závisí na každé desetině sekundy je to fakt nádhera. ty záseky už to prodloužili asi o 8 minut ... Je celkem nadlidský výkon sem i napsat celé toho slušně bez nadávek. Teď poslední zásek trvá už asi 4 minuty v kuse, prosím vypněte tu hru a zrušte to, ušetříte spoustě lidí včetně mě nervy. Dík ( ještě doplním, že po asi po 8 minutách záseku kdy jsem zvládl 1x vystřelit tak hra komplet spadla a vykoplo mě to ze hry úplně, jdu hrát jinou hru )
     
    Naposledy upraveno: 6/10/20
    Dark_COBRA_CZ1 tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nezbývá něž souhlasit. Ale proč by to dělali když hráči nakupují vesele.
     
    Niki a Dark_COBRA_CZ1 tohle ocenili.