50,55,60 librak

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem lukas-reper1, 1/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

pacilo by sa vam take slachtenie ?

Anketa uzavřena 1/11/14.
  1. suhlasim s tym je to dobry napad

    28.6%
  2. suhlasim ale treba to lepsie rozpracovat

    42.9%
  3. nesuhlasim s tym

    28.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    Caute toto je po prvy x co neco zakladam nejaky navrh tema tak snad ma pochopite.
    Kazdeho asi stve ze v sklade nam trci tucet
    50,55 librakou ponektore fulky tam maju 60libraky a nemaju ich kde dat.Mam taky napad ze by sa tie 50,55,60 l mohli dat nejak vyuzit a nemuseli tam zbytocne zavadziat naprikald by sa dali upravovat do nejakych lepsich del trebars:voodoo del
    nato by bolo potreba(toto je iba prikald)
    1x50+1x55+1x60 librak 5k peral 10 krystale (tieto ceny 5k peral a 10 krystalou je iba priklad neberte to vazne :)
    a bolo by na svete voodoo delo ako by sa slachtili v akej hernej mene pomere by uz BP vymyslelo aby to bolo spravne a vyhodne i prenich a i pre nas.Na stupni del by nezalezalo dvovodu aby sa dali slachtit vsetky stupne a typy diel medzi sebou cize kombinacia by mohla byt aj 1x55stup1+1x55stup3+1x60stup2lib
    Myslim si ze vela hracou to stve a chcu sa zbavit zbytocnych del v sklade.
    Samozrejme ak by bp nechcelo schvalit voodoo dela mohli by sa slachtit iba 50,55 lib do 60 lib tak by sa tez zbavilo vela diel mohli by sa tak lahsie ziskavat 60 libraky.To je iba tak zo siroka napisany navrh ako sa zbavit del.Bo pred nejakym casom som dokopy zbytocne predal cez 700 del a je to skoda a teras ich mam zas v sklade len tak polozene a nemam ich kde dat ale za 60 lib alebo voodoo dela by som ich vymenil rad
    Ospravedlnujem sa za gramaticke chyby:)
     
    Naposledy upraveno: 1/10/14
    mapikon1111 tohle ocenil(a).
  2. Miso_SvK

    Miso_SvK Pisálek fóra

    No je to hezký ale proč 10K perel? dal bych to za 3500 perel :) jelikož když si to spočítáš máš 7500 za 50 8000za 55 ted nevím a 60 kolem 9k perel není to moc už těch perel do toho dát? :) jinak dobrý nápad
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    v zatvorke tam pise ze to to je iba prikad a dalej tam pisem ze by to bolo uz na BP ake ceny sumy a herne meny bolo potreba na slachtenie :)
     
    Naposledy upraveno: 1/10/14
  4. sewses

    sewses Perspektivní autor

    no tak sa zobud z presnenej noci do reality pač zaplat bp a ono ti rado pripiše voodo dela xaxa a bereem to len to by mali všetvi voodo dela hahahaha
     
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    pisem tam ze to nemusia byt vodo dela mozu to byt kludne 60 libraky sak me to je fuk len navrh ak se nelibi no problem to je na vas :)
     
  6. .CaPtaiN.JacK.

    .CaPtaiN.JacK. Pisálek fóra

    No nie je to zlý nápad, ale ja si myslím, že to neprejde ;)
     
  7. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no lepsie to treba rozpisat ale me sa s tym babrat nechce jedine ak nekto iny by to lepse napisal inac vymyslel na sposobe slachtenia nvm len napad mozno zeso mtie vodo dela mal vynechat a napsiat len o 60tkach nvm to je jedno ak nekto chce kludne nech to napsie lepsie jak ja mna to mco nebavi :)
     
  8. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Nesplnené pravidlá. Zamykám bez odoslania RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.