5% vyžšia pravdepodobnosť zásahu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem smudla232, 8/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Ahojte.
    Chcem sa spýtať. Ak skončím bonusovú mapu napr. Panny a získam 5% vyžšiu pravdepodobnosť zásahu na 7 dní a hneď po tom spravím mapu vodnára a tiež dostanem 5% vyžšiu pravdepodobnosť zásahu na 20 dní, aktivujú sa mi súčasne obi dve, alebo bude platiť len jedna. Čo sa stane potom s tými druhými 5%??? Lebo toto sa mi stalo a vôbec neviem, či sa mi to aktivovalo, alebo to prepadlo, alebo čo sa s tým stane.
    Ďakujem
     
  2. sewses

    sewses Perspektivní autor

    ak si dostal z panny na 7 dni..a hned nato si dostal z vodnara na 20 dni..tak sa ti to sčita na 27 dni budeš mat 5% ,dmg..ak by si dostal z dalšej mapy 5% dmg tak sa ti zase pripočita o dalšie dni..čiže ten dmg budeš len neustale predlžovat navyšiť sa neda o dalši...ak by si dostal z raka dmg 7% tak by si mal na 30-45 dni dmg 7% a potom by sa ti to vratilo po uplinuti speť na 5%..
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak napsal sewses, dmg se prodlužuje, % se nesčítají. Při posledním dotazu na podporu, dokdy co mám, jsem zjistil, že dmg 7% mám do roku 2061 a dmg 5% do roku 2077. Vůbec nevím, co s tím budu dělat, ale určitě ty dmg nevyužiju :p
     
  4. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Ďakujem :) .
     
  5. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    tak Tebe by som po tomto dotaze dal ban na hru do nekonecna a myslim ze nemusim pisat za co !!!!
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    klypsa mlč a šoupej nohama, vůbec ho neznáš a plácáš tady nesmysly až budeš do hry cpát tolik peněz co on budeš mít to dmg taky
     
  7. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    teraz si ma dobre pobavil
    ☢Arrow☢
    obaja sa dajte liečit :p
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    půjdu ale od tebe si doktora poradit nenechám, evidentně ti moc nepomohl
     
  9. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Vidno ze nepoznas geryho :-D smejem sa len na tebe pretoze to co on ma na lodke nema tvoj cely cech dokopy :-D a ban si mozes dat vies kde
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, přestaňte se tu dohadovat, otázka byla zodpovězena když získáš stejná procenta taktéž jako stejné HP ze svitků dochází k prodloužení platnosti. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.