Dračí pouto

Discussion in 'Obecné dotazy' started by Patris012, Sep 27, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    Ahojte nejde se dostat na mapu přes dračí pouto nejde to mě s lvl 50 ale ani kamaradce s lvl 60 nějaka chyba??
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkoušela jsem to na své osobní lodi a bez problémů se na Kalytronův ústup dostanu. Píše Vám to nějakou hlášku? Odkud se snažíte skákat?
     
  3. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    Piše nam to že tento předmět momentalně nemužeš použít ale zkusim dopřihody i mapy jestli to jde jen od 45/2 nebo 50/2 a vejš to sem asik nezkoušel :D

    tak mě to nejde ani z bezpečneho přistavu 11 a ani z map 50/2 ale ješte se zeptam kamošky at to zkusi taky
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    z přístavu nejde na bojové mapy skákat a z 50/2 to asi taky nepůjde, kalytronův ústup je určený pro Ztracenou flotilu takže bych to zkusila na běžné mapě 51-60
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Takže došlo ke změně, tahle mapa je dostupná až od levelu 51 protože patří k herním mapám Ztracené flotily a ta začíná až od 51 mapy.
     
  6. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    oki super diky moc předam kamaradce at to zkusi :)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkoušet to může jen pokud má level 51+ jinak se tam nedostane
     
  8. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    ona ma lvl 60
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak by jí to mělo jít, ať zkouší skákat z map 51+
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kolega zkoušel skočit na bojovku z 42 mapy a odpočet se spustil, takže nezáleží z jaké mapy skáče. Pokud má problémy skočit tak at vyscreenuje co jí to píše a napíše na podporu.
     
  11. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    ok diky předam