Pár pěkných Dizajnů. Který z Dizajnů by se vám líbil ?

Discussion in 'Uživatelský koutek' started by ☆°ΛήĐý°☆, Jan 4, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Pokud se vám některý z dizajnů líbil , chtěli byste aby byl na Sea ?

  1. Ano.

    97.3%
  2. Ne.

    2.7%
  3. Nechme to tak jak to je.

    0 vote(s)
    0.0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    3, 21 ,33 - tieto sa mi pozdávajú a myslím že aj graficky aj farebne sú krajšie a premakanejšie ako terajšie designy. I keď čo sa týka elít 24 ,27 tie sú tiež veľmi krásne...škoda že sa to nedá povedať o niektorých terajších silných designoch....
     
  2. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Krásné loďky... Už by mohla skončit éra vzducholodí :)
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    súhlasím.. mohli by už fakt dať tú "najväčšiu novinku na ktorú sa pripravujú" tj prenášanie bonusov na iné designy.. je to dosť odveci keď každý má rovnaký desing... :/
     
  4. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Tak tato věc zde asi nikdy nebude , neboť jsou zde hráči , kteří by potom mohli najednou vybavit třeba 50 hráčů na full a to by se BP šeredně nevyplatilo.
     
  5. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    tím že BP začla dávat do hry zbytečně moc dizajnů a hlavně pořád zvedá jejich vylepšení,totálně pohřbili jednu ze základních myšlenek Sei a to byli eli lvl,hraju to odprvo počátku a když někdo potkal namoří 18 nebo 21 eli lvl,tak se od něj nechal zabít,páč ho potkal jednou za měsíc a chtěl si ho prohlídnout zblízka...dizajnům zdar jak s.iňa
     
  6. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    15, 21, 33 se mi líbí, skoro na každé akci se dá získat desing ale vzhledově jsou nic moc ale všichni si je koupí kvůli bonusům. A to nemluvím o vzducholodích z bokora atd.
    Proč nevymyslí nějaký fakt pěkný desing, třeba na styl 21, 24, 27 eli z dělem vepředu :D
     
  7. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    s admirálskými děly se ELB totálně zazdily :)
     
    Mirekcz and ☼~TΣP~☼ like this.
  8. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    to máte pravde
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ako to myslíš že by vybavilo na full?
     
  10. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Jsou zde totiž hráči , kteří věcí jako např: Děla (Admi, 55tky , 50tky) , Eli vybavení a.t.d.
    Že toho mají tolik , že kdyby BP udělalo věc , jako že můžeš z jednoho účtu přesunout věci na jiný, tak by ze slabých lodí udělali Full lodě.
     
  11. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Jenže teď tu byla řeč o tom, že by si hráč přenesl bonus z jednoho svého designu na jiný svůj design.
     
  12. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    To říkali před rokem, že udělají, nic :)
     
    Mirekcz and ☼~TΣP~☼ like this.
  13. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    jA NAVRHUJU AT SE DAJI UCTY PREMISTIT NA JINY gLOBAL!
     
  14. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    jj presne tak som to myslel.. len bonusy z designu.. to by bola blbosť delá a podobné veci.. xD
     
  15. terezkaalukasek

    terezkaalukasek Zelenáč fóra

    presne jak tu byl jeden napad ze by mohli byt eventuelne nektere poriditelne za zlato a meli by nejaky bonus :) hodne hracu by to ocenilo a bylo bymi jedno ktery by to byl vsechny jsou krasne
     
  16. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Mirekcz and ☼~TΣP~☼ like this.
  17. honza04*CSA

    honza04*CSA Pisálek fóra

    20. HMS Victory: Supremacy
    [​IMG] Jáj ten je krásnejj
     
  18. *911-SeaPolice-911*

    *911-SeaPolice-911* Zelenáč fóra

    velmi pekné a neviete ci budu?
    ale su super ja by som chcel
     
  19. terezkaalukasek

    terezkaalukasek Zelenáč fóra

    kez by udelali aspon to :)
     
  20. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    krásne ľode, kto ich navrhol?
     
Thread Status:
Not open for further replies.